![Наталія Старікова взяла участь у створенні нового зеленого куточку Черкас](http://www.oda.ck.ua/images/news/2014/731.JPG)
12 квітня 2014 року на Черкащині, згідно розпорядження обласної державної адміністрації, визначено днем благоустрою.
В рамках заходів для поліпшення благоустрою міста заплановано упорядкувати та привести в належний санітарний стан парки, сквери, прибудинкові території, дитячі й спортивні майданчики; прибрати вулиці, дороги, тротуари, зупинки міського транспорту; облаштувати кладовища та братські могили, меморіальні комплекси; висадити саджанці дерев та кущів, привести у належний стан газони і квітники; ліквідувати несанкціоновані сміттєзвалища побутових відходів на території населених пунктів області та ін.
Велика увага приділяється озелененню територій. Зокрема, планується висадити 4,5 тис. дерев та кущів, упорядкувати 256 територій парків, скверів, алей та інших об’єктів масового перебування та відпочинку населення.
Сьогодні представники обласної та місцевої влади, зокрема перший заступник голови облдержадміністрації Наталія Старікова, голова обласної ради Валентина Коваленко, cекретар міської ради Віктор Білоусов разом із черкащанами, в районі «Митниця» поблизу перехрестя вулиць Гагаріна та Сержанта Жужоми, розпочали створення Алеї пам’яті Героїв Небесної сотні, висадивши більше ста кущів калини. У суботнику також взяли участь директори департаментів і управлінь, депутати міської ради, черкаські митники, та представники молодіжної організації «Свідома молодь».
В ході заходу Віктор Білоусов подякував керівництву обласної ради та облдержадміністрації, іншим учасникам суботника, зокрема, начальнику відділу екології департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Володимиру Гусаченку, адже саме за його ініціативи було обрано зазначену територію під висадку саджанців. За словами Віктора Федоровича, міським виконавчим комітетом буде розглянуто питання про присвоєння новоствореному скверу назви «Європейський». Напередодні тут уже висадили липи, та ще буде висаджено клени. Загалом, територія парку займатиме більше 7 га.
Прокоментувавши захід Наталія Старікова зазначила:
– Ми робимо добру справу, отак навесні вийти всім разом, навести лад та висадити дерева й кущі калини. Це глибоко символічно, адже калина – символ життя, крові та вогню. Цей український символ єднання народу, зокрема живих з тими, що відійшли у вічність. Створена Алея буде символізувати нашу пам'ять про загиблих Героїв Майдану. Це віддання шани найкращим, котрі в найважливіший момент не злякалися і пожертвували собою заради кращого життя для нас усіх.
Сподіваюсь, ця Алея в майбутньому перетвориться на чудовий парк, який стане окрасою як мікрорайону «Митниця», так і нашого міста.
За інформацією управління інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ облдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Наталія Старікова взяла участь у створенні нового зеленого куточку Черкас"