![З нагоди Дня Соборності України черкащан відзначили Почесними грамотами та нагородами](http://www.oda.ck.ua/images/news/2014/Goncharenko/132.jpg)
За значний особистий внесок у розвиток української державності, багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомі трудові досягнення та з нагоди Дня Соборності і Свободи України під час урочистостей, що відбулися в обласній філармонії нагороджено жителів Черкаського краю.
Орден «За заслуги» III ступеня отримали: голова фермерського господарства «РОМ» с. Велика Севястянівка Христинівського району Микола Рак, Орадіївський сільський голова Христинівського району Надія Кормільцева. Почесне звання «Заслужений працівник соціальної сфери України» присвоєно: директору комунального закладу «Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Черкаської обласної ради Мирославі Бондар; Почесне звання «Заслужений працівник освіти України» – професору кафедри агрохімії і грунтознавства Уманського національного університету садівництва Григорію Господаренку. Почесне звання «Мати-героїня» присвоєно жінкам міст Звенигородка та Кам’янка, Лисянського, Уманського, Канівського, Монастирищенського районів.
Почесною відзнакою «За заслуги перед Черкащиною» нагороджено: директора Городищенського економічного ліцею Городищенської районної ради Надію Жуган, головного лікаря Черкаського обласного кардіологічного центру Світлану Журбу тощо. Почесну відзнаку «60-річчя Черкаській області» отримали: доцент кафедри загального землезнавства та геології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Олександр Осадчий, інвалід війни 2 групи, ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС, член президії Черкаської міської ради ветеранів Василь Тарасенко, інвалід війни 2 групи, член президії Черкаської міської ради ветеранів Петро Красовський, інвалід війни 2 групи, воїн-інтернаціоналіст, член Черкаської обласної організації ветеранів, с. Будище, Черкаський район Микола Нестеренко, інвалід війни 1 групи, член президії Черкаської міської ради ветеранів Іван Шастун. Також черкащан було нагороджено Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної ради.
Учитель історії та правознавства Лихолітського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Чорнобаївської районної ради Ірина Гончар, яка нагороджена Почесною грамотою обласної ради, говорить, що День Соборності для неї та її родини – особливе свято, тим більше, що сама жінка родом зі Львова, нині ж вважає своєю рідною землею Черкащину й гордиться цим: «Наша земля протягом багатьох років вистраждала свободу, тож не можна її ділити, бо дух гірських Карпат та Кримський виноград – це єдине ціле. І навчаючи дітей, я прагну прищепити їм любов та відчуття гордості за рідну країну, цілісну та об’єднану». Ірина Йосипівна сказала, що нагорода, яку цього дня отримала, була для неї приємним сюрпризом, й буде стимулом, аби в подальшому зробити ще більший вклад у розвиток держави.
Учитель образотворчого мистецтва з Чигиринщини Олена Черноус, нагороджена Почесною грамотою обласної державної адміністрації, сказала, що ні в якому разі не можна допускати розколу українських земель, адже Україна має бути завжди об’єднаною. А нагорода, яку сьогодні отримала, спонукатиме до нових звершень у майбутньому.
Після церемонії нагородження член президії Черкаської міської ради ветеранів Василь Тарасенко висловив щиру вдячність голові обласної державної адміністрації Сергію Тулубу за підтримку та турботу, яку здійснює обласна влада для ветеранів війни. Він звернув увагу присутніх на те, що саме під час керівництва областю Сергієм Борисовичем відкрито та введено в дію важливі для людей об’єкти, зокрема: обласну дитячу лікарню, діагностично-консультативний центр, інші. Тож від імені всіх ветеранів області Василь Логвинович подякував очільнику Черкащини та обласній владі за постійний прояв уваги й допомоги.
За інформацією управління інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ облдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "З нагоди Дня Соборності України черкащан відзначили Почесними грамотами та нагородами"