Подробно
Тетяна Прітченко взяла участь у селекторній нараді з питань функціонування соціальної сфери у 2013 роціУкраина, Черкассы и область | Местные новости | 27-12-2013 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Міністр соціальної політики НаталіяКоролевська провела селекторну нараду з питань функціонування соціальної сфери. У заході взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Тетяна Прітченко, директор Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Михайло Скляров, директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко та інші фахівці. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике Вести по теме
|
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "Тетяна Прітченко взяла участь у селекторній нараді з питань функціонування соціальної сфери у 2013 році"