![Із нагоди професійного свята чотири працівники прокуратури отримали службове житло](http://www.oda.ck.ua/images/news/2013/Rom/151.JPG)
Гучними піснями, теплими словами привітань та подарунками – так черкаські прокурори відзначили своє професійне свято. 15-ом працівникам прокуратури присвоєно класні чини, а кращих співробітників нагороджено нагрудними знаками, грамотами та цінними подарунками.
До привітань долучилася і обласна влада. Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Едуард Івакін разом із головою обласної ради Валерієм Черняком висловили вдячність співробітникам прокуратури та з нагоди професійного свята вручили чотири почесні грамоти облдержадміністрації та обласної ради.
Голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб неодноразово наголошував, що процес розбудови правової та демократичної держави в Україні нерозривно пов’язаний із становленням її вищої наглядової інстанції.
– Саме від професіоналізму працівників прокуратури великою мірою залежить збереження політичної стабільності, спокою, надійний захист наших співвітчизників від злочинності та беззаконня, – зазначив Сергій Борисович. – Плідна співпраця прокуратури та всіх гілок влади має стати надійним гарантом реалізації ініційованих Президентом України соціальних реформ, які піднімуть рівень життя кожної української родини.
Як повідомив очільник області, криміногенна ситуація в області залишається контрольованою, а рівень злочинності є нижчим від загальнодержавного показника.
Так, цього року органами прокуратури було ініційовано майже 100 кримінальних впроваджень щодо корупційних діянь посадовцями різних рівнів, прийнято понад 70 постанов про проведення перевірок щодо погашення заборгованості із заробітної плати та розпочато 15 кримінальних впроваджень. Окрім того, за результатами розгляду актів прокурорського реагування, до бюджету відшкодовано 390 тисяч гривень.
Прокурор Черкаської області Геннадій Дем’яненко, вітаючи свою команду, наголосив: у зв’язку з проведенням комплексної реформи органів прокуратури попередній рік став досить непростим.
– Органи прокуратури володіють могутнім правозахисним потенціалом у справі відновлення порушені права як держави в цілому, так і кожної окремої людини, – підкреслив Геннадій Олександрович. – Професія працівника прокуратури – це, в першу чергу, велика відповідальність та виваженість кожного кроку.
За його словами, серед пріоритетів, визначених у роботі прокуратури Президентом України Віктором Януковичем та Генеральним прокурором України Віктором Пшонкою, є охорона довкілля, дотримання прав громадян у соціальній сфері, законодавства у сферах бюджету і земельних відносин, а також під час тендерних закупівель.
Під час урочистостей Геннадій Дем’яненко чотирьом працівникам прокуратури вручив ордери на отримання службового житла. Цього року, за його словами, службове житло отримали ще 6 працівників прокуратури.
Прокурорів привітав також і голова Черкаської обласної ради Валерій Черняк. Він зауважив, що успіх масштабної модернізації всіх сфер життя певною мірою залежить від працівників прокуратури. Зокрема, від того, чи буде у країні панувати законність.
– За роки незалежності країни органи прокуратури пройшли непростий шлях свого становлення, – зазначив Валерій Петрович. – Але ви завжди професійно й чесно виконували свої обов’язки. І нині – стабільно забезпечуєте подальше будівництво сучасної правової держави.
Із пісенним подарунком для співробітників прокуратури виступила народна артистка України Ірина Білик.
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Із нагоди професійного свята чотири працівники прокуратури отримали службове житло"