Подробно
Сергій Тулуб: «Сьогодні не повинно бути різниці між дітьми із сільських і міських шкіл»Украина, Черкассы и область | Местные новости | 27-11-2013 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Студентська молодь – це особлива категорія населення, від якої залежить майбутнє нашої держави. Разом із тим, задля виявлення її потенціалу повною мірою, вона потребує особливої уваги й підтримки з боку влади. Тому керівництвом Черкаської області постійно проводяться зустрічі та «круглі столи» з молоддю. Крім того, учні й студенти охоче долучаються до різноманітних конкурсів та олімпіад. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике Вести по теме
|
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "Сергій Тулуб: «Сьогодні не повинно бути різниці між дітьми із сільських і міських шкіл»"