Подробно
Обласна влада привітала довгожительку з Тальнівщини із наступаючим 92-річчямУкраина, Черкассы и область | Местные новости | 25-10-2013 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
– 22 вересня вся область почала святкувати важливу історичну подію - 70-річчя визволення нашої області від німецько-фашистських загарбників. Заходи, присвячені Великій перемозі, триватимуть з вересня по березень наступного року. Ми дякуємо усім ветеранам, працівникам тилу, всім людям, які пережили війну за те, що вони зробили все можливе, для того щоб ми, нинішнє покоління, мали мирне небо та яскраве сонце над головою. Здоров’я вам, щастя і благополуччя! - Такими словами привітала заступниця голови обласної державної адміністрації Тетяна Прітченко жительку села Корсунка Тальнівського району Марію Білоус із наступаючим 92-річчям. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике Вести по теме
|
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы |
Добавить комментарий к новости "Обласна влада привітала довгожительку з Тальнівщини із наступаючим 92-річчям"