Подробно
Довічна шана від вдячних нащадківУкраина, Черкассы и область | Местные новости | 26-09-2013 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Напередодні відзначення 90-ї річниці від дня утворення Смілянського району в селі Велика Яблунівка відбулася вагома подія в житті села. За ініціативи Великояблунівського сільського голови Тетяни Комнатної та підтримки керівників місцевих підприємств та організацій в селі встановлено обеліск Слави. На урочисту подію з нагоди його відкриття зійшлися жителі села, педагогічний та учнівський колективи школи. До урочистого зібрання долучилися керівники району: голова райдержадміністрації Василь Бугаєнко та голова районної ради Олег Косенко. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике Вести по теме
|
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "Довічна шана від вдячних нащадків"