Подробно
Жителька Катеринополя: «Я рада, що мені допомогли!»Украина, Черкассы и область | Местные новости | 31-08-2013 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Жителька Катеринополя Галина Саврацька – інвалід 1-ї групи по зору з 16 років, проте незважаючи на життєві негаразди, жінка не втратила ні смаку до життя, ні сили волі – змогла опанувати кілька професій, створити сім'ю та жити повноцінним життям. Тому коли цього року у пані Галини виникли труднощі з отриманням путівки для такого необхідного оздоровлення – вона не опустила руки, а вирішила докласти всіх зусиль, аби розв’язати цю проблему. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике Вести по теме
|
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "Жителька Катеринополя: «Я рада, що мені допомогли!»"