До чергової частини Придніпровського райвідділу міліції по спецлінії "102" з повідомленням про пограбування звернулась 63–річна місцева жителька.
Жінка розповіла правоохоронцям, що неподалік від свого будинку на неї напав невідомий чоловік та відкрито заволодів її сумкою з грошима в сумі 200 гривень.
Про цю подію було проінформовано всі наряди міліції, які перебували на службі. Перші до потерпілої прибули правоохоронці, які патрулювали неподалік. Жінка розповіла їм, як все сталося і вказала прикмети зловмисника. Співробітники патрульної служби відразу розпочали пошуки.
Правоохоронці розуміли, що кривдник не міг далеко втекти, тому розділившись почали прочісувати прилеглі вулиці та перевіряти двори будинків. За півгодини пошукових заходів увагу патрульних привернув невідомий чоловік, який помітивши правоохоронців відразу почав тікати. Зникнути в темряві йому не вдалося, втікача наздогнали і затримали.
Ним виявився 29–річний непрацюючий, раніше не судимий місцевий житель. В розмові з працівниками міліції він не міг вказати причину своєї втечі та сильно хвилювався. Під час проведення поверхневого огляду у нього виявили гроші, які він переховував під одягом. Сума виявлених грошей збігалася з тою, яку вказала потерпіла.
Спочатку молодик намагався виправдовуватись, мовляв, що завжди ховає гроші, щоб не вкрали, але коли його впізнала потерпіла відпиратися було нікуди, він зізнався в пограбуванні. Для з’ясування всіх обставин, зловмисника відразу доставили до Придніпровського райвідділу міліції. В кабінеті слідчого затриманий розповів, що ніде не працює, а на власні потреби і розваги не вистачає грошей.
Перебуваючи напідпитку з бажанням випити ще, він прогулювався вулицями міста. Примітивши на одній із вулиць самотню жінку із сумочкою в руках, відразу ж зважився на злочин. Впевнившись у відсутності можливих свідків, він швидко наблизився до жінки та вихопивши з її рук сумку кинувся тікати. Заховавшись в сусідньому дворі, грабіжник почав перевіряти її вміст та знайшовши трохи грошей привласнив їх, а все інше викинув на смітник.
На даний час всі речові докази вилучено, документи і особисті речі правоохоронці повернули потерпілій. Слідчим відділом Придніпровського райвідділу міліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 186 КК України (грабіж).
Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до чотирьох років.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Черкаського грабіжника затримали по гарячих слідах"