![Перші серед рівних](http://www.oda.ck.ua/images/news/2013/3359.jpg)
Саме так звучить девіз учнів та вчителів Чорнобаївської гімназії, яка днями відзначила свій перший десятилітній ювілей. Рішенням Чорнобаївської районної ради № 6/18 від 17 квітня 2003 року: «Створити на базі Чорнобаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Чорнобаївську гімназію — заклад нового типу”»було закладено нову величну історію розвитку освіти району.
Гімназія працює над проблемою підвищення ефективності та якості навчально-виховного процесу шляхом впровадження новітніх освітніх технологій, елементів дистанційного навчання та моніторингу освітньої діяльності.
В ній навчаються понад 200 учнів, крім дітей райцентру тут здобувають освіту діти з навколишніх сіл. У цьому закладі функціонують 7 класів з поглибленим вивченням навчальних предметів (іноземної мови (англійської), математики, географії, економіки). А нещодавно гімназія увійшла до десяти навчальних закладів України, які беруть участь у Міжнародному проекті дистанційного вивчення англійської мови, співпрацюючи з Канадським коледжем Англійської мови (Canadian College of English Language).
Гімназисти – переможці, призери та учасники районних, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних змагань, конкурсів, турнірів. За 10 років існування закладу з 2003 по 2013 рр. здобуто 70 перемог та призових місць на обласних предметних олімпіадах та 65 – в конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт МАН, 17 – Всеукраїнського рівня, 32 – Інтернет-олімпіад. Хоровий колектив – 4-разовий лауреат обласного конкурсу «Грайлива веселка», вокальний ансамбль «Веселина» – триразовий лауреат цього конкурсу.
Олеся Ус, учениця 11-Б класу, – бронзова призерка Чемпіонату України з боксу 2013 року та бронзова призерка Чемпіонату Світу з боксу 2011 року. Гімназія – лауреат Всеукраїнського конкурсу «100 кращих шкіл України» в номінації «Школа успіху», лауреат Міжнародної виставки «Сучасні навчальні заклади – 2011».
Безумовно, цей успіх навчального закладу – це результат тяжкої та наполегливої праці викладацького колективу, під незмінним керівництвом засновника та головного натхненника закладу – директора Тамари Дернової.
На святкування ювілею закладу завітали поважні гості та всі небайдужі до гімназійного життя: ті, хто її створював, ті, чиї діти тут навчалися і вчаться зараз, випускники й нинішні учні.
Від імені районної державної адміністрації вчительський колектив, учнів, колишніх випускників та батьків привітала заступник голови райдержадміністрації Тамара Черкас та побажала примноження досягнень закладу в найважливішій справі українського суспільства – формуванні високоосвіченої, творчої, духовно багатої особистості, та подарувала цінні подарунки.
Щирі слова вітання та щедрі дарунки адресувались і від представників районної, селищної ради, батьківського колективу, спонсорів та меценатів. А кращих працівників школи нагороджено Грамотами президії обласного комітету профспілки вчителів, відділу освіти райдержадміністрації та районної організації профспілки працівників освіти України, селищної ради,.
Cправжньою кульмінацією свята став вальс випускників під музичну композицію про гімназію у виконанні директора Тамари Павлівни, після якого діти випускників гімназії викотили на візочку святковий торт зі свічками.
За інформацією відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків із громадськістю, у справах преси та інформації апарату Чорнобаївської райдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Перші серед рівних"