Новий навчальний рік для школярів розпочинається завжди 1 вересня. А для освітян міста вже традиційно його початок знаменується серпневою педагогічною конференцією, яка відбулась сьогодні у приміщенні міського Палацу культури.
У роботі конференції взяли участь: міський голова Василь Гончаренко, методист лабораторії дошкільної та початкової освіти Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Вікторія Чорновіл, спеціаліст з питань соціальної роботи та охорони праці Черкаського обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України Іван Берестовий, голова Звенигородського райкому профспілки працівників освіти і наук Майя Бойко, працівники відділу освіти та педагогічні колективи міста.
З привітанням до педагогічних працівників звернувся міський голова Василь Гончаренко, який зазначив, що закінчився період відпусток і починається пора плідної і наполегливої праці. Він також наголосив, що в час, коли в країні впроваджуються реформи у всіх основних напрямках діяльності, значна увага приділяється галузі освіти. Зокрема 25 червня Президент України Віктор Янукович підписав Указ про Національну стратегію розвитку освіти в Україні, яка визначає мету, стратегічні напрями та основні завдання української освіти до 2021 року. Основними напрями реалізації Національної стратегії мають стати оновлення освітнього законодавства, удосконалення структури системи освіти, модернізація її змісту, інформатизація та посилення кадрового потенціалу, підтримка наукової та інноваційної діяльності, модернізація системи управління освітою тощо. Так-що попереду пора значних змін, напруженої роботи, які обов’язково приведуть освіту України в європейський і світовий освітній простір.
Міський голова побажав усім добра, миру, добробуту в родинах, творчого натхнення та успіхів у надзвичайно почесній і, водночас, нелегкій справі. І щоб прийдешній навчальний рік приніс позитивні зміни в освітянську галузь і став гарантованим кроком уперед.
На конференції освітяни міста підвели підсумки минулого 2012-2013 навчального року та поставили нові завдання на 2013-2014 навчальний рік і, що не менш важливо – налаштували свої серця на головну освітянську місію – творити людину – особистість - майбутнє нашої держави.
За результатами діяльності у минулому навчальному році за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді кращим представниками педагогічної праці вручено грамоти, дипломи та оголошені подяки.
Відбулося урочисте проведення на заслужений відпочинок корифеїв міської освіти, невтомних і самовідданих освітян, які багато років безупинно плекали дитячі серця, сіяли в їхніх душах розумне, добре і вічне: Валентини Калініної, вчителя біології Ватутінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1, Тетяни Колюки, вчителя індивідуального навчання Ватутінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 та Тетяни Швець, вихователя Ватутінського дошкільного навчального закладу загального розвитку №8 «Зірочка».
Освітяни міста привітали молоде поповнення педагогів-початківців: Лесю Дубову, яка призначена на посаду заступника директора з виховної роботи Ватутінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 та Артема Кузьменка, який призначений керівником гуртка Ватутінської станції юних техніків.
Щирі привітання від міського голови, начальника відділу освіти, голови райкому профспілки та колег були адресовані Сергію Щербині – директору Ватутінської спеціалізованої школи №1 Ватутінської міської ради, в зв’язку з 25-річчям перебування на керівній роботі в школі.
За інформацією відділу з питань внутрішньої політики виконавчого комітету Ватутінської міської ради
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "28 серпня у місті Ватутіне відбулася педагогічна конференція працівників освіти."