Подробно
Комісія перевірила хід робіт з підготовки до 200 - річчя з дня народження Т.Г ШевченкаУкраина, Черкассы и область | Местные новости | 26-07-2013 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Комісією Шполянської райдержадміністрації на чолі із заступником голови райдержадміністрації Ольгою Шпицею здійснено об’їзди сіл Лозуватка, Сигнаївка, Матусів, Мар’янівка та Капустине для ознайомлення з ходом робіт щодо підготовки заходів з відзначення 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка. В цих селах заплановано встановити погруддя Кобзаря і вже вилито форми для їх встановлення. Погруддя виготовлять скульптори – наш земляк Віктор Крючков та Іван Фізер. Вартість одного виробу становитиме біля 35 тис. грн. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике Вести по теме
|
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "Комісія перевірила хід робіт з підготовки до 200 - річчя з дня народження Т.Г Шевченка"