Подробно
Школі №10 потрібна підтримка усіх небайдужих городян для реалізації соціального проекту «Наша школа відкрита й для тебе!»Украина, Винница и область | Местные новости | 24-04-2012 17:41 | Офіційний сайт Вінницької міської ради > Вести от этого источника
Колектив та учні 10-ї школи звертаються до вінничан з проханням підтримати їх соціальний проект «Наша школа відкрита й для тебе!». В залежності від підсумків голосування може з'явитись шанс створити на базі школи середовище для навчання дітей із вадами зору. Усіх небайдужих до цього городян шкільна родина 10-ї школи просить долучитись до голосування, яке триватиме до 27 квітня. Кожен вінничанин, який зареєстрований у соціальних мережах «В контакте» або «Facebook», може допомогти втілити цей проект у життя, скориставшись посиланням http://www.ideax-nescafe.com.ua/ideas/yellow/nasha-shkola-vidkrita-y-dlya. Чим більшою буде кількість голосів, тим більше шансів у школи виграти призовий фонд в сумі 100 тисяч гривень на реалізацію соціального проекту. Источник: Офіційний сайт Вінницької міської ради | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаВинница |
Добавить комментарий к новости "Школі №10 потрібна підтримка усіх небайдужих городян для реалізації соціального проекту «Наша школа відкрита й для тебе!»"