Подробно
Працівники внутрішніх військ отримали від влади міста грамотиУкраина, Черкассы и область | Политика | 24-03-2012 20:27 | Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" > Вести от этого источника
23 березня 2012 року заступник голови обласної ради Василь Касян взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення 20-ої річниці внутрішніх військ МВС України, які відбулися на базі військової частини 3061 у м. Черкаси. В заході також взяли участь начальник Управління МВС України в області Валерій Дерновий, представники внутрішніх справ та громадськості міста. Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "Працівники внутрішніх військ отримали від влади міста грамоти"