![Допомога інвалідам області та дітям із малозабезпечених сімей збільшиться на 19 мільйонів гривень](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/24864.jpg)
У зв’язку з новими соціальними ініціативами Президента область отримає додаткові кошти з Державного бюджету. На цьому наголосив голова облдержадміністрації Сергій Тулуб на прес-конференції, яка була присвячена соціальним ініціативам Президента та їх реалізації у Черкаській області.
Нещодавно на засіданні Кабінету Міністрів Віктор Янукович повідомив про нові соціальні ініціативи, тож нині важливо знати особливості впровадження їх на Черкащині.
Як зазначив Сергій Тулуб, все це – заради головної мети, яку ставить перед владою глава держави – створити ефективну систему адресної соціальної підтримки незаможних сімей, пільгових категорій громадян.
"Проте, отримуючи допомогу від держави, ми розраховуємо також і на власні сили й ініціативи, – наголосив очільник області. – Треба сказати, що вже з липня цього року розмір допомоги інвалідам області та дітям із малозабезпечених сімей збільшиться на 19 мільйонів гривень".
Крім того, за словами Сергія Борисовича, на 2 млн.грн. буде збільшено допомогу для догляду психічно хворих, а з 2011 року обласні заклади охорони здоров’я вже на 100% забезпечують інвалідів війни слуховими апаратами, очними й зубними протезами та кардіостимуляторами.
"Ця робота не припиняється, а тому вже цього року буде повністю забезпечено потреби громадян із обмеженими можливостями в інвалідних візках", – запевнив Сергій Тулуб.
Загалом же, за інформацією голови Черкаської обласної державної адміністрації, 2012 року населенню області буде надано соціальних пільг і субсидій на 12% більше ніж торік.
Поза тим, уже сьогодні, в області набуває широкої підтримки така форма піклування про дітей, позбавлених батьківської опіки, як будинки сімейного типу, в яких зараз перебуває вже 380 дітей (фінансування цієї програми також зросло більше ніж на чверть). Щодо підтримки дітей, які опинились у складних життєвих умовах, то на Черкащині створено два центри соціально-психологічної реабілітації, на утримання яких спрямовано 3,6 млн.грн.
"Важливо, що цього року ми плануємо здати в експлуатацію ще кілька соціально важливих об’єктів, як-от: центр соціально-психологічної допомоги й соціальний гуртожиток для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування в місті Сміла, двоповерховий гуртожиток у Михайлівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті Кам’янського району", – сказав Сергій Тулуб.
"Наше головне завдання полягає у тому, щоб соціальні ініціативи Президента дійшли до кожної родини", – резюмував очільник області.
А відповідаючи на запитання журналістів, голова ОДА, також розповів за гарячу телефонну лінію, про яку нещодавно почали з’являтися повідомлення у ЗМІ: "Це – нововведення, яке почало діяти лише минулого четверга. Першою темою був соціальний захист осіб, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи. Надійшло 5 телефонних дзвінків, громадяни отримали консультації та рекомендації.
Гаряча лінія буде тематична, на ній будуть присутні фахівці, адже вона, передусім, спрямована на те, щоб вирішувати конкретні питання".
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Допомога інвалідам області та дітям із малозабезпечених сімей збільшиться на 19 мільйонів гривень"