Подробно
Художниця Оксана Мась представила в столиці «біоморфний реалізм»Украина, Киев и область | Досуг | 15-03-2012 17:13 | Хрещатик - Київська мунiципальна газета > Вести от этого источника
До 21 березня в Mironova Gallery можна побачити «свіжий» живопис Оксани Мась, написаний після Венеціанського бієнале, на якому художниця представляла Україну у 2011 році. Глянцева поверхня, нечіткі лінії, насичені кольори робіт на виставці «Біоморфний реалізм» створюють теплий літній настрій. Минулого року для Венеціанського бієнале одеська художниця Оксана Мась виготовила інсталяцію фрагменту Гентського вівтаря у вигляді панна з писанок – «Post VS Proto- Renessans», цей проект був визнаним одним з найкращих на бієнале. Після італійської мистецької виставки художниця знову переключилася на живопис. Протягом 5 років Оксана Мась не робила персональних виставок у Києві, тож новий проект вирішила презентувати саме в столиці. В Mironova Gallery (вул. Ольгинська, 6) представлено 10 картин Оксани Мась, серед яких лише одна – чорно-біла та намальована олівцем - написана раніше, кілька років тому. Роботи вийшли яскравими та життєствердними, повними світла і добра, в них немає чітких контурів, лінії перетікають одна в одну і під кількома шарами лаку створюють особливий настрій, налаштовують на медитацію. «Навколо нас, в країні панують важкі енергії. Мені хотілося піднятися над часом і зробити щось більш ємне», -- говорить Оксана Мась, яка писала картини переважно у люті морози. Загальна назва для виставки - «Біоморфний реалізм». «Біо – це життя, а біореалізм – це реалізм життя, -- розповідає куратор проекту Костянтин Дорошенко. -- Був класичний, соціалістичний реалізм, а це новий напрямок., в основі якого - життя, життєствердження, людина».У планах художниці – показати киянам свої чорно-білі роботи у галереї «Триптих» у квітні. А ближче до літа – проїхатися по Україні з проектом «Post VS Proto- Renessans», який здобув визнання на Венеціанському бієнале. Передбачається, що тур стартуватиме у Києва і проект Оксани Мась покажуть на Софійській площі чи Майдані Незалежності. А далі він попрямує в Умань, Донецьк, Львів, Одесу та Ялту. Роботи Оксани Мась знаходяться в колекціях кращих музеїв сучасного мистецтва Італії, Іспанії, Швейцарії, Монако, Греції, Японії, Китаю і США. За час своєї кар'єри художниця провела понад 80 персональних виставок у багатьох куточках земної кулі. На сьогодні вона співпрацює з 21 галереєю по всьому світу, включаючи найбільшу світову галерейну мережу Opera Gallery.Марія БЄЛЯЄВА, «Хрещатик»Фото: Вікторія САПАТА, "Хрещатик" Источник: Хрещатик - Київська мунiципальна газета | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаКиев![]() |
Добавить комментарий к новости "Художниця Оксана Мась представила в столиці «біоморфний реалізм»"