Подробно
Колишній депутат сільської ради із Білозір’я не може врегулювати конфлікт із сусідомУкраина, Черкассы и область | Политика | 15-03-2012 16:43 | Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" > Вести от этого источника
![]() Суперечки між сусідами за межу поля, що були масштабними сотні років тому, не втрачають актуальності і нині. Тож земельні відносини стали ключовим питанням, з яким жителі району звернулися на особистий прийом до першого заступника голови Черкаської райдержадміністрації Сергія Чабана. Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "Колишній депутат сільської ради із Білозір’я не може врегулювати конфлікт із сусідом"