Святковий концерт і вручення подарунків та відзнак до Міжнародного жіночого дня відбулися 6 березня в обласній філармонії з участю голови облдержадміністрації Сергія Тулуба.
Цього дня у філармонії панував особливий настрій: святково оформлене фойє І поверху, виставка картин "Жінки та квіти очима художників". На сходах гостей зустрічав камерний оркестр філармонії під орудою заслуженого діяча мистецтв України Олександра Дяченка. А всім жінкам, що завітали на концерт, дарували тюльпани, і не абихто, а офіцери пожежної академії.
Привітав жінок зі святом весни, ніжності та любові й очільник області Сергій Тулуб: "Глибоко символічно, що ваше свято, весняної пори – коли все суще на землі пробуджується до нового життя. Вам, жінкам, завжди нелегко, бо на ваші тендітні плечі лягають і побутові клопоти, і виховання дітей, і збереження сімейного вогнища. Крім того, ви ще й устигаєте рівно з чоловіками досягати успіхів у роботі! Немає таких справ, які б не були зігріті теплом ваших рук!".
Сергій Борисович відзначив, що черкащанки успішні в усіх галузях суспільного життя і відомі в усій Україні та далеко за її межами: "Черкащанки успішні в освіті і культурі, на виробництві і у медицині, в науці і на державній службі. Низький уклін вам за вашу турботу й за вашу щоденну працю. Будьте певні, що вся чоловіча громада й насамперед обласна влада зроблять усе можливе, щоб ваші будні стали світлішими, а життя щасливішим".
До привітань Сергія Тулуба приєднався й голова Черкаської обласної ради Валерій Черняк.
Під час урочистої частини найкращих представниць Черкащини було вшановано високими державними нагородами, відзнаками обласної державної адміністрації й обласної ради: орденом княгині Ольги нагороджено Віру Розум, оператора машинного доїння СТОВ "Іскра" Золотоніського району, а відзнакою Президента України – ювілейною медаллю "20 років незалежності України" Мирославу Бондар, Ганну Калюжну, Лілію Капкаєву і Аллу Карась.
З нагоди свята жінки також отримали годинники від голови обласної державної адміністрації Сергія Тулуба й телевізори. Більшої святковості урочистостям додали яскраві вогні феєрверків.
Після закінчення офіційної частини гостей вітали народний аматорський ансамбль "Алегро" ЧНУ ім. Б. Хмельницького, творче подружжя Вікторії та Владислава Придатченків, ансамбль гітаристів Черкаського музичного училища ім. Гулака-Артемовського, народний аматорський ансамбль бального та сучасного танцю "Алегро", вокальна студія "Віват" ЧНУ, ансамбль танцю "Дружба" обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи й переможець всеукраїнських конкурсів і фестивалів – ансамбль ударних інструментів "Новий генофонд" та інші.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Напередодні 8 березня найкращі жінки Черкащини були відзначені найвищими державними нагородами"