![Затримані зловмисники, які влаштували в Золотоноші стрілянину (ФОТО)](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/24357.jpg)
В черговій частині Золотоніського міськвідділу міліції пролунав телефонний дзвінок. Місцевий житель схвильованим голосом повідомив, про те, що невідомі особи обстрілюють сусідський будинок з вогнепальної зброї.
На місце пригоди негайно виїхала слідчо-оперативна група. По приїзду працівників міліції на місце пригоди зловмисники вже встигли зникнути в невідомому напрямку. Після розмови з власником домоволодіння та сусідами потерпілого правоохоронці з’ясували, що близько п’ятої години ранку до будинку місцевого мешканця під’їхав джип, з якого вискочило четверо невідомих осіб зі зброєю в руках та почали обстрілювати будинок місцевого жителя з автоматичної зброї. Через декілька хвилин зловмисники з місця події зникли.
Під час детального огляду місця скоєння злочину біля двору потерпілого працівники міліції виявили велику кількість стріляних гільз від автоматичної нарізної зброї різного калібру. Стіни будинку були наче решето продірявлені кулями зловмисників. Правоохоронці негайно взялися до справи. Потрібно було якнайшвидше знайти зухвальців, які вчинили цей "показовий" розстріл.
Власники домоволодіння розказали працівникам міліції, що того ранку разом з трьома дітьми вони мирно спали. Сон потривожили постріли, які лунали надворі. Люди не могли зрозуміти, що сталося. Лише після того як постріли вщухли, господиня спромоглася вийти з будинку. Те, що вона побачила, не вкладалося у свідомість – дім та автомобіль, який стояв біля нього, були схожі на решето. Лише дивом куля, простреливши вхідні двері і сервант, не зачепила хлопчика, який спав в одній із кімнат. На думку потерпілих, однією з причин нападу була ворожнеча, яка виникла між сім’ями. Даний конфлікт родичі не могли вирішити шляхом мирних переговорів, тому вирішили вдатися до кровопролиття. Не зупиняло зловмисників і те, що в будинку знаходилися малолітні діти, які могли постраждати. Зранку невідомі на джипі під'їхали до будинку. За словами свідків, незнайомці тримали у руках предмети, ззовні схожі на автомати та пістолети. Підійшовши до воріт, вони як у "кіношному" вестерні почали стріляти по будинку та автомобілю, після чого миттю сіли в своє авто і зникли з місця пригоди.
Провівши ряд оперативно-розшукових дій, працівники міліції швидко вийшли на слід зловмисників, протягом трьох діб вони були затримані – переховувались у своїх знайомих у Чернігові. Наразі підозрювані, які відкрили вогонь по будинку громадян, затримані. По даному факту порушено кримінальну справу за ч.2 ст.15, ч.1 ст.115 кримінального кодексу України (Замах на вбивство) санкція якої передбачає позбавлення волі на строк до п'ятнадцяти років. Надалі проводяться слідчі дії по встановленню всіх фактів, обставин справи та осіб, які можуть бути причетними до скоєння злочину. По завершенню слідства справу буде передано до суду , який і дасть правову оцінку кримінальним діям цих громадян.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Затримані зловмисники, які влаштували в Золотоноші стрілянину (ФОТО)"