![Із 80-річним ювілеєм вітали Героя Соціалістичної праці Івана Брюховецького](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/24351.jpg)
Героя Соціалістичної праці Івана Брюховецького добре знають не лише в с. Головківка, що на Чигиринщині, а й далеко за межами району. Він – шанована людина, працьовитий трудівник і непосидючий громадський активіст. 27 лютого Іван Якович відзначив свій 80-річний ювілей. За дорученням голови облдержадміністрації Сергія Тулуба його заступник Олексій Головко, голова Чигиринської райдержадміністрації Олександр Цисаренко та голова районної ради Ганна Совгира приїхали привітати ювіляра.
На дитинство ювіляра припали роки Великої Вітчизняної війни, а після навчання в сільській школі він, як і багато його однолітків, 1948 року добровольцем вирушив на відбудову Донбасу. Там два роки працював у Краснодоні, на шахті № 17. А 1951 року був призваний до лав Радянської Армії. Після повернення з армії юнак закінчив курси механізаторів широкого профілю на Медведівській МТС.
Повернувшись до Головківки, він спочатку працював на тракторі "Універсал", а 1960 року очолив механізовану ланку, створену в місцевому господарстві за прикладом Олександра Гіталова. Ланка складалася з важкого гусеничного трактора Т-74 і колісного "Бєларусь". Вона однією з перших в області розпочала вирощувати кукурудзу за новими технологіями – пунктирним способом. За вирощування 100 центнерів зерна кукурудзи з гектара в 1971 році Івану Брюховецькому було присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці. Нагороджений орденами Леніна, Трудового Червоного Прапора, медалями "За трудову доблесть", "За трудову відзнаку", золотою, срібною та бронзовою медалями ВДНГ СРСР.
За плечима ювіляра – навчання в Уманському технікумі сільського господарства , активна депутатська та інша громадська діяльність. Йому й донині небайдужою залишається доля рідного краю, розвиток сільськогосподарської галузі України.
Звертаючись з вітальними словами до Івана Яковича, Олексій Головко, перш за все, передав йому привітання з ювілеєм від Сергія Борисовича та зазначив: "Нелегкою видалася Ваша доля. Вам довелося пройти важкі випробування під час Великої Вітчизняної війни. Ви брали участь у відбудові шахтарського краю у післявоєнні роки. А після повернення додому – докладали максимум зусиль задля відновлення сільського господарства, зокрема, щодо досягнення високих врожаїв кукурудзи на полях рідної Чигиринщини. Ви ніколи не шукали легких шляхів і досьогодні дотримується життєвого кредо – бути лідером. Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного благополуччя та довгих років життя".
Приєднуючись до поздоровлень, Олександр Цисаренко, зауважив, що у ювіляра сьогодні подвійне свято: день народження та золоте весілля:
– Крім державних нагород, якими Вас відзначили за високі трудові досягнення, Вам є чим пишатися і в сімейному житті – виховали з дружиною трьох дочок та сина, дочекалися дев’яти онуків і шістьох правнуків. Бажаємо вам тепла та затишку у Вашій оселі, стабільності й благополуччя, сил та енергії у вирішенні життєвих проблем.
А голова районної ради Ганна Совгира додала: "Від імені всього депутатського корпусу районної ради прийміть щирі слова вдячності за Ваше турботливе ставлення до людських проблем, чуйне серце та безкорисливу віддачу громадській роботі. Нехай оптимізм, віра й надія допомагають Вам долати всі труднощі, а удача буде вірною супутницею на життєвому шляху".
Знаючи, що ювіляр неабиякий гармоніст, представники влади подарували йому нову сучасну гармошку, а також вручили інші подарунки.
Привітали Івана Яковича з ювілеєм й інші запрошені на свято: депутати районної ради, сільський голова, педагогічний колектив школи, близькі, рідні, друзі та жителі села.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Із 80-річним ювілеєм вітали Героя Соціалістичної праці Івана Брюховецького"