Подробно
Кікбоксинг для найменшихЗмагання кікбоксерів у ваговій категорії до 22 кг можна було побачити минулої суботи у ДЮСШ №5. У цій та інших категоріях змагалися юнаки та дівчата віком від 6 до 14 років. Загалом відкрита першість цієї спортшколи зібрала 75 учасників з Рівного, Сарн, Кузнецовська, Млинова та Нетішина. Організатори, а крім спортшколи, це ще й центр «Будокан», розповідають, нині у місті справжній бум кікбоксингу. Цим видом спорту займаються понад 350 спортсменів, більшість з яких беруть участь у різноманітних турнірах. Источник: Газета "Рівне вечірнє" | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаРовно![]() |
Добавить комментарий к новости "Кікбоксинг для найменших"