![На Черкащині процвітає зелений туризм](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/24257.jpg)
Задля активізації розвитку зеленого туризму та з метою популяризації відпочинку в сільській місцевості на Черкащині застосовуються різноманітні форми роботи.
Сільський зелений туризм має позитивний вплив на вирішення соціально-економічних проблем села. Він розширює сферу працевлаштування місцевого населення, особливо жінок, і дає селянам додатковий заробіток; збільшує можливості зайнятості сільського господаря не тільки у виробничій сфері, але й в обслуговуванні. Як інформують в Головному управлінні агропромислового розвитку облдержадміністрації, в області зареєстровано понад 100 осель сільського зеленого туризму. У 12 районах діють осередки Всеукраїнської Спілки сприяння розвитку цієї галузі.
Задля активізації розвитку цієї сфери та з метою популяризації відпочинку в сільській місцевості у кожному профінформаційному секторі базових центрів зайнятості регіонів Черкащини створено інформаційний куточок (нормативно-правова база та правове регулювання сільського зеленого туризму, "Абетка зеленого туризму", поради тим, хто має бажання зайнятися сільським зеленим туризмом тощо).
Застосовуються й інші форми роботи. Так, у Монастирищенському районі створюється банк об’єктів сільського зеленого туризму. Спільно з кіностудією "Промінь" планується підготувати рекламний ролик "Монастирищина туристична". Стан розвитку зеленого туризму періодично висвітлюється в районній пресі.
Успішно впроваджується бізнес-проект зі створення осередку сільського зеленого туризму в с. Моринці Звенигородського району. Щорічно "Кобзарева колиска" приймає гостей. 120 туристів відвідало в минулий сезон у Моринцях і агросадибу "Тарасові шляхи".
В Уманському районі серед найбільш популярних є садиба "Анна Фабріччі", де пригостять вівсяним печивом власного виробництва за старовинним рецептом та "Лялькова хата" в с. Полянецьке з проведенням майстер-класів із виготовлення ляльки-мотанки, садиба "Тихий куточок" в с. Городецьке, у якій господарі радують відвідувачів виконанням живої інструментальної та вокальної музики, а також садиба "Село і люди" в селі Танське. У районі діють туристичні маршрути "Духовна спадщина", "Доторкнись до історичного і духовного" та "Мальовничою Уманщиною".
Популярністю у туристів, що приїздять на Черкащину, користуються: Гостинна садиба "Холодноярський зорепад", Зелена садиба "Дерунова лагуна", Зелена садиба "Лісова легенда" (Смілянський р-н), Садиба "Симиренків край", Садиба "Солов’їна пісня", Садиба "Калиновий гай", Садиба "У Щербаків" (Городищенський р-н)
Розвиток сільського зеленого туризму на Черкащині включений окремим пунктом до обласної програми "Село Черкащини 2020". Цей напрям роботи фахівці вважають одним із найперспективніших в туристичній галузі краю. Зацікавленні в зростанні кількості туристів не лише власники сільських зелених осель, які висловлюють готовність прийняти більше відвідувачів, а й місцева влада. Адже при забезпеченні належного прийому, окрім очікуваного прибутку, гості Шевченкового краю по завершенні візитів популяризуватимуть Черкащину у себе вдома, поширюючи позитивну інформацію про нашу область.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "На Черкащині процвітає зелений туризм"