![У переддень Дня захисника Вітчизни Сергій Тулуб вручив ключі від 8 автомобілів](http://www.oda.ck.ua/images/news/2012/248.jpg)
Напередодні Дня захисника Вітчизни голова Черкаської обласної державної адміністрації, Герой України Сергій Тулуб вручив інвалідам різних категорій та ветеранам ключі від 8 автомобілів.
Очільник області привітав захисників Вітчизни на зустрічі з головами обласної, районних і міських організацій ветеранів, у якій взяли участь голова обласної ради Валерій Черняк, заступники голів облдержадміністрації й обласної ради, керівники структурних підрозділів ОДА, представники громадських організацій та ЗМІ.
Звертаючись до присутніх, Сергій Тулуб зауважив, що передусім хотів би подякувати активу ветеранських організацій області за повсякденну систематичну роботу: «Саме такою є принципова позиція Президента України Віктора Януковича щодо роботи з ветеранами. Тому перед Урядом стоїть конкретне завдання: жоден ветеран Великої Вітчизняної війни не повинен залишитися поза увагою і турботою. Поліпшення життя ветеранів – постійний пріоритет державної влади і державної політики».
Про те, як доручення Президента виконується на Черкащині, поінформував присутніх начальник Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Скляров.
За його словами, для забезпечення потреб 68 тис. ветеранів війни було розроблено комплексну програму «Турбота», на яку виділено 8,1 млн. грн.
«Багато вже зроблено та робота щодо поліпшення життя ветеранів триватиме і надалі», – запевнив Михайло Миколайович.
Думку щодо виконаної роботи висловили й самі ветерани. Зокрема голова Корсунь-Шевченківської організації ветеранів Семен Побірченко: «По-перше, я приємно вражений атмосферою, яка панує зараз у залі! Ми вдячні керівникам області за ту підтримку, яку відчуваємо на місцях, раніше такого не було». Подякувавши за зроблене, Семен Прітченко поділився і турботами: транспортними, фінансовими проблемами, тощо.
За зроблену роботу для задоволення потреб ветеранів і плани на майбутнє розповіли начальник Головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф облдержадміністрації Володимир Брожик, начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Володимир Багрійчук і голова обласної ветеранської організації Володимир Веретільник.
Так, Володимир Багрійчук переконаний, що пенсії ветеранів постійно збільшуватимуться, і фундамент для такого зростання він вбачає у стабільному розвиткові економіки.
Цю думку поділяє і Сергій Тулуб, який зазначив, що Черкащина за показниками розвитком 2011 року посідає шосте місце серед областей України.
Насамкінець Сергій Борисович вручив ветеранам почесні грамоти та цінні подарунки, а також 8 ключів від автомобілів. До привітань долучився і голова обласної ради Валерій Черняк.
Довідка: 2011 року в області запроваджено мережу соціальних аптек безпосередньо в лікарнях. Коштом Державного бюджету придбано квартири для 7 ветеранів Великої Вітчизняної війни. Ще 2 квартири для ветеранів війни було придбано завдяки благодійному фонду „За майбутнє Черкащини”.
Значну роботу проводять також обласний, районні й міські військові комісаріати. Так, торік 95 ветеранів було забезпечено безплатними санаторно-курортними путівками, ще 303 ветерани отримали матеріальну компенсацію – 87,9 тис.грн.
Товариство Червоного Хреста минулого року надало допомогу 2 627 ветеранам війни, а загалом медико-соціальну допомогу відчули 16,3 тис. ветеранів різних категорій.
Активізували свою діяльність і волонтерські загони школярів. Нині в 1 112 таких загонах налічується майже 14 тисяч волонтерів.
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "У переддень Дня захисника Вітчизни Сергій Тулуб вручив ключі від 8 автомобілів"