Дільничний інспектор міліції села Мошни, перебував на території своєї адміністративної дільниці, коли в нього задзвонив телефон. Піднявши слухавку, він почув стривожений голос чоловіка, який сказав, що тільки-но скоїв вбивство і назвав місце, де це сталося.
Дільничний негайно повідомив керівництву Черкаського райвідділу про отриману інформацію. На місце події виїхала слідчо-оперативна група.
Дійсно, в засніженому лісі в червоній плямі крові лежало бездиханне тіло жінки з вогнепальними пораненнями. Розпочалася копітка робота по встановленню можливого місця перебування злочинця. Як стало відомо правоохоронцям, до злочину міг бути причетний 53-річний місцевий житель, який тривалий час мав інтимні стосунки з жертвою. Потрібно було якнайшвидше знайти зловмисника, адже, за інформацією, він блукав селом, тримаючи в руках обріз гладкоствольної мисливської рушниці.
Працівники міліції вирушили до місця проживання підозрюваного. Чоловіка дома не виявилося. Як повідомила правоохоронцям дружина підозрюваного, чоловік нещодавно приходив додому знервований, попросив у неї вибачення за всі образи та негаразди, потім попрямував у невідомому напрямку. За словами жінки, одним із можливих місць, куди він міг піти, був старий дачний будинок, який вони нещодавно придбали. Правоохоронці разом із співробітниками спецпідрозділу "Беркут" вирушили на пошуки озброєного чоловіка. Прибувши на вказане місце, в одній з кімнат будинку оперативники знайшли чоловіка, який тримав обріз мисливської рушниці в руках. При затриманні він не пручався, а лише повторював, що не хотів нікого вбивати.
При розмові зі слідчим, затриманий розповів, що тривалий час зустрічався з потерпілою. Проте докори сумління і постійні сльози дружини не давали йому спокою, тому він вирішив, що в цих стосунках потрібно ставити крапку. Для чергової зустрічі обрав місцевий ліс, адже не хотів, щоб односельчани бачили його з коханкою. Ця зустріч мала бути останньою, проте стала роковою. Приїхавши на старенькій "Ниві" в назначене місце, чоловік розпочав розмову про припинення стосунків, проте жінка почала просити не лишати її одну. Благання переросли в сварку. В істериці жінка почала викидати з машини речі. Ненароком в її руки потрапив обріз мисливської рушниці. Злякавшись, що жінка може накоїти шкоди, чоловік почав відбирати у неї зброю, але остання пручалася, не випускаючи з рук рушницю. Зненацька в повітрі пролунав постріл... Жінка впала. Чоловік, зрозумівши що сталося, підбіг до неї, але вона вже не дихала. Зрозумівши, що скоїв непоправиме, зателефонував до міліції та повідомив про вбивство.
Наразі зловмисник затриманий. По даному факту порушено кримінальну справу за ч.1 ст. 115 – "Умисне вбивство", санкція якої передбачає позбавлення волі від семи до п’ятнадцяти років. Чоловік кається в скоєному, запевняє, що не хотів нікому завдавати шкоди. Але лише слідство розставить всі крапки над "і", перевірить достовірність слів затриманого та з’ясує всі обставини справи.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Міліція розкрила подробиці "інтимного" вбивства на Черкащині"