![Бандити, вдавши з себе міліціонерів, побили і пограбували колишнього військовика](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/24077.jpg)
До чергової частини Уманського міськвідділу міліції надійшло повідомлення про пограбування. Негайно на місце події виїхала слідчо-оперативна група.
На місці скоєння злочину правоохоронців чекав потерпілий, який розповів їм як все сталося. Чоловік, який виявився колишнім військовим у відставці, відпочивав у кафе, яке розташоване неподалік місця пригоди. Близько дев’ятої години вечора він вийшов з розважального закладу та попрямував додому, але дійти до свого помешкання без пригод йому не вдалося.
Коли чоловік відійшов декілька метрів від закладу, йому на зустріч вийшло двоє молодиків. Вони представились працівниками міліції та наказали пройти з ними, мотивуючи це тим, що чоловік знаходиться в стані сильного алкогольного сп’яніння та порушує громадський порядок. Відчувши неладне той кинувся навтьоки, але вік та погодні умови були явно не на боці потерпілого – підсковзнувшись на слизькій дорозі, бідолаха впав. Молодики швидко наздогнали втікача, вдарили його декілька разів та відібрали гаманець, в якому знаходилась чимала сума грошей, і миттю зникли. Оговтавшись від пережитого, пограбований чоловік знайшов у себе в кишені мобільний телефон та набрав номер 102 .
Керівник слідчо-оперативної групи майор міліції Леся Дробницька, беручи пояснення у потерпілого, детально зупинилася на прикметах злочинців, і саме її уважність та прискіпливість слідчого в подальшому відіграли важливу роль в розкритті цього злочину. З пояснень потерпілого та працівників кафе-бару, правоохоронці з’ясували, що нападники відпочивали в тому ж закладі що й потерпілий і, скоріш за все, там у них і виник план пограбування, адже вони так швидко пішли з кафе, що навіть забули про шапку, яку залишили на столику закладу, до речі зловмисники так за нею і не повернулися.
На пошуки нічних грабіжників негайно було зорієнтовано увесь особовий склад міськвідділу, в місто виїхали даткові патрулі. Слідчо-оперативна група ще не встигла закінчити роботу на місці пригоди, як до них надійшла оперативна інформація – молоді люди схожі на нападників знаходяться у сусідньому розважальному закладі. Правоохоронці, разом з потерпілим, вирушили за вказаною адресою, а слідча залишилася на місці пригоди та продовжила свою роботу. Закінчуючи оформлення документів вона помітила, як до кафе-бару під’їхало таксі, з якого вийшов молодий чоловік, який за прикметами повністю співпадав з описом одного з нападників. Усвідомлюючи, що з двома кремезними чоловіками їй одній не впоратись, жінка терміново викликала на допомогу оперативників, а сама розуміючи що таксі може щомиті від’їхати, розпочала вести розмову з таксистом, розпитуючи про нещодавні події, тим самим затримуючи його на місці.
Оперативні працівники за лічені хвилини прибули на допомогу слідчій. Грабіжники були затримані. Ними виявились двоє 28-ми річних місцевих жителів, які раніше вже мали проблеми з Законом але на шлях виправлення так і не стали. Як виявилось, молодики повернулися до розважального закладу за тією самою шапкою, яку напередодні нічного нападу залишили в кафе. Тож завдяки професіоналізму, спостережливості та злагодженій роботі працівників міліції злочин було розкрито по "гарячих слідах", а відносно затриманих Уманським міськвідділом міліції порушено кримінальну справу за частиною 2 статті 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Бандити, вдавши з себе міліціонерів, побили і пограбували колишнього військовика"