![Через зростання злочинності влада Черкащини збільшить видатки міліції?](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/24093.jpg)
Причини зростання злочинності в області й заходи ефективнішої протидії корупції 16 лютого було розглянуто на колегії під керівництвом голови ОДА.
У роботі колегії облдержадміністрації взяли участь представники 7 районів області (Драбівського, Золотоніського, Канівського, Смілянського, Черкаського, Чигиринського, Чорнобаївського) й 4 міст обласного значення (Черкас, Золотоноші, Канева, Сміли): голови районних державних адміністрацій, районних рад, міські голови, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області, представники ЗМІ.
Розпочавши засідання, Сергій Тулуб підкреслив, що це зібрання присвячене надважливій проблемі – стану правопорядку й результативності заходів, спрямованих на протидію злочинності та корупції на Черкащині.
"Щоб поліпшити ситуацію в області нам треба передусім зміцнити зв'язок між органами місцевого самоврядування і правоохоронними органами Люди скаржаться на те свавілля, яке відбувається в селах і районах. А скільки таких прикладів замовчуюється! Я вимагаю проаналізувати стан діяльності громадських формувань з охорони правопорядку. Я вимагаю навести порядок у кожному конкретному селі, у районі та місті. Це питання буде на щоденному контролі!", – зазначив очільник Черкащини.
З питання порядку денного доповіли обласний прокурор Микола Лісовий і заступник начальника управління МВС України в Черкаській області Іван Корсун. Крім того, висловили своє бачення ситуації й голови РДА, міські голови та дільничі інспектори.
Заслухавши доповіді, Сергій Тулуб дав доручення розібратися із фінансуванням громадських формувань для охорони правопорядку та виділенням коштів на придбання дільничним міліціонерам службового житла.
За підсумками колегії підготовлено проект рішення, серед пунктів якого:
проведення засідань колегій правоохоронних органів, у ході яких необхідно проаналізувати ефективність роботи та визначити конкретні заходи по активізації боротьби зі злочинністю в області, належне фінансування місцевих програм профілактики злочинності, аналіз стану діяльності громадських формувань з охорони правопорядку та ефективність їх співпраці з дільничними інспекторами міліції, покращення умов праці і матеріально-технічного забезпечення діяльності дільничних інспекторів міліції, забезпечення їх автотранспортом та приміщеннями для здійснення прийому громадян, заходи щодо припинення функціонування торгових точок з реалізації тютюнових та алкогольних виробів, розташованих поблизу дошкільних і навчальних закладів, продовження роботи щодо організації безкоштовних підліткових клубів, гуртків і секцій, діяльність яких фінансується з місцевих бюджетів, сприяти збереженню мережі позашкільних навчальних закладів, спортивних секцій, приділяючи особливу увагу залученню до занять у них дітей, схильних до вчинення правопорушень.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Через зростання злочинності влада Черкащини збільшить видатки міліції?"