![У Черкасах музична школа](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/23845.jpg)
Найближчим часом запланований переїзд кількох міських закладів у приміщення колишньої тютюнової фабрики, які торік власники безкоштовно передали міській громаді.
Передбачається, що туди переїде Друга музична школа, Будинок культури ім. Кулика, що нині розташований у приміщенні колишнього кінотеатру "Мир", низка спортивних секцій, станція швидкої медичної допомоги.
– Для вихованців музичної школи там будуть створені хороші умови. Якщо зараз школа розміщується на 700 кв. метрах у двох будівлях, то там їм виділено 1200 м кв. А це світлі просторі класи для занять музикою. Крім того, вони матимуть можливість використовувати концертний зал, який, як на мене, конче потрібен юним музикантам. Адже навчання-навчанням, а демонструвати свої вміння перед глядачами, батьками треба вже на великій сцені, – говорить Сергій Одарич.
Нині музична школа № 2 не має власного концертного залу. До того ж приміщенням, в яких розташована школа, вже близько 100 років. Вони потребують ремонту, який коштуватиме не один мільйон гривень.
Як зазначає керуючий справами виконавчого комітету Микола Кудрявцев, переселення розпочнеться, найімовірніше, влітку – після проведення усіх необхідних перепланувань, шумоізоляції приміщень. Умови навчання дітей однозначно поліпшаться, адже тепер не буде потреби переходити із одного корпусу в інший через дорогу, поруч не буде Будинку трауру.
Приміщення колишньої тютюнової фабрики є безпечними з точки зору екології. Як зазначає головний еколог міста Володимир Гусаченко, жодного перевищення рівня забруднюючих речовин на території колишньої тютюнової фабрики взагалі не може бути, оскільки навіть у часи роботи підприємства, якщо перевищення і фіксувались, то лише щодо ароматизаторів, а не приміром тютюнового пилу чи чогось подібного. Екологи і лабораторія підприємства на той час постійно проводили дослідження і переймались рівнем викидів. На підприємстві встановлювали найдорожчі та найсучасніші фільтри.
За словами Сергія Одарича, в приміщення колишньої тютюнової фабрики також переїдуть спортивні секції. Особливо це стосується секції зі скелелазіння, яка нині розміщується у підвальному приміщення висотою не більше 3 метрів. При таких умовах підготовити спортсменів практично неможливо. Окремим блоком там розмістять станцію швидкої медичної допомоги, що нині також розташовується у сторічних приміщеннях колишньої повітової лікарні.
Також у приміщення колишньої тютюнової фабрики переїде міський архів, який нині знаходиться у садочку у Південно-Західному районі. Розмістять там і навчально-виробничий комбінат, що нині розміщений на території ЗОШ № 13.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "У Черкасах музична школа "переїде" від Будинку трауру в колишню тютюнову фабрику"