![Оперслужба міськвиконкому запрошує черкасців стати її агентами](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/23795.jpg)
Торік Оперативна служба 1505, що діє при черкаському міськвиконкомі, отримала понад 62 тис. звернень від черкасців. Це майже на 10 тис. звернень більше ніж у 2010 році. Щоденно до оперативної служби звертається 300-400 людей.
– Ми порахували, що загальна кількість дзвінків, як вхідних, так і вихідних за рік склала понад 120 тис. Середня тривалість дзвінка 1,5 хвилини. Вийшло, що за рік наші працівники наговорили майже 125 діб, – розповів начальник відділу оперативної служби 1505 Андрій Мельников.
Зв’язатися із оперативною службою і повідомити інформацію можна як через звичайний телефон (номер 1505), так і через мобільний (050-464-60-60), скайп (логін: sluzba1505), електронну пошту (1505@rada.ck.ua ), систему миттєвих повідомлень ICQ (номер – 618418817). Крім того, нещодавно оперативна служба зареєструвалася у мережі "Фейсбук".
За словами Андрія Мельникова, найчастіше звертаються в оперативну службу мешканці мікрорайону "Кривалівський", "Перемога" та "Соборний", а найменше з "Яблуневого", "Дахнівки", "Соснівки" та "Благовісний".
– Ми запровадили практику. Відтепер кожен житель Черкас може стати агентом оперативної служби 1505. Для цього потрібно небагато. Лишень повідомляти службу про те, що відбувається навкруги. Приміром, їде людина на роботу і бачить, що певний відрізок вулиці не освітлюється. Зателефонуйте до оперативної служби чи надайте інформацію через соціальні мережі, електронну пошту. Зазвичай люди звертаються лише тоді, коли проблема зачіпає саме їх, – пояснює Андрій Мельников.
Цього року оперативна служба планує впровадити автоматичний відповідач для цілодобового інформування жителів Черкас. Як пояснив Андрій Мельников, людина зможе зателефонувати за коротким номером, який буде визначений пізніше, і в автоматичному режимі дізнатися про анонси подій у місті.
– Зателефонувавши, житель Черкас зможе отримати інформацію, наприклад, де,о котрій у якому парку відбудеться захід, коли приймає відвідувачів зоопарк, де у місті відбуватимуться фестивалі чи концерти, як туди потрапити і як довго цей захід проходитиме. Це все буде автоматизоване, – розповів Андрій Мельников. На його переконання, це дозволить покращити інформованість жителів Черкас.
Крім того, служба планує впровадити підтримку набору з мобільного телефону короткого номеру 1505. Нині зробити це досить проблематично. Також серед пріоритетних заходів – розробка механізму надання оперативної інформації у щогодинному режимі через мережу Інтернет та систему SMS.
– Кожен має знати, що відбувається у місті, де немає води і чому, з яких причин в тому чи іншому будинку відключили електроенергію чи опалення. Ця інформація у нас є. Тож ми плануємо викладати її в Інтернет, можливо, на сайті міської ради, щоб кожен мав можливість із нею ознайомитися і бути в курсі того, що відбувається у місті, – говорить Андрій Мельников.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Оперслужба міськвиконкому запрошує черкасців стати її агентами"