![Ветерани-вогнеборці Черкащини отримали ордени та медалі](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/23694.jpg)
29 січня пожежні України відмічають своє неофіційне свято. Формально 29 січня – День вшанування ветеранів та пенсіонерів пожежної охорони", проте всі вогнеборці вважають його своїм професійним святом.
У обласному управлінні МНС з цього приводу вирішили зібрати і привітати в одному залі всіх – і ветеранів, і діючих пожежних-рятувальників. Відразу два покоління в одному залі відзначали 27 січня професійне свято пожежників. Старше покоління – ветерани. До них особливо поважне ставлення.
У святковій обстановці в актовому залі управління начальник територіального управління МНС, генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Гвоздь зачитав для ветеранів пожежної охорони області вітання Міністра МНС Віктора Балоги – "Ваш високий професіоналізм та відданість справі, виявлені під час виконання службових обов'язків, врятували не одне людське життя, зберегли для нашої держави тисячі матеріальних цінностей. Особлива вдячність за сумлінну і довголітню працю, за кожну хвилину ваших нелегких буднів. Свій багатий життєвий та фаховий досвід ви і сьогодні щедро передаєте новому поколінню пожежників-рятівників.
У цей святковий день зичу вам доброго здоров’я, родинного затишку, наснаги та довгих років життя!" – говориться у телеграмі Міністра.
З нагоди свята, а також за багаторічну сумлінну службу, вагомий особистий внесок у розвиток пожежної охорони, патріотичне виховання молоді, активну громадську діяльність від Управління МНС області а також Всеукраїнської асоціації ветеранів МНС України Віктор Гвоздь вручив ветеранам пожежної служби нагороди.
Орденом Всеукраїнської асоціації ветеранів МНС України "Честь і слава" було нагороджено генерал-майора внутрішньої служби у відставці Хижняка Бориса Борисовича.
Медаллю Асоціації "За доблесть і звитягу" Івана Трубенка та Миколу Артеменка.
Почесною грамотою Асоціації було відзначено Анатолія Косьміна.
Грамотами – Володимира Ірклієнка та Василя Гуріненко.
Крім того, Почесну грамоту Управління МНС у Черкаській області отримав Сергій Калюжний.
Також, за вагомі успіхи у справі розвитку ветеранського руху, активну громадську позицію "Вітального листа" від Голови Всеукраїнської асоціації ветеранів МНС України генерал-майора внутрішньої служби у відставці Віктора Доманського отримав Голова обласної ветеранської організації Управління МНС в Черкаській області Тимофій Андрійчук.
Виступаючи перед присутніми ветеранами, начальник територіального управління Віктор Гвоздь зазначив: "З роками ви не тільки не розгубили найкращих якостей душі, а й накопичили запас доброти, мудрості, величезний досвід, який щедро передаєте підростаючому поколінню, перебуваючи на заслуженому відпочинку, багато з вас продовжують працювати в громадських організаціях і підрозділах МНС. Так нехай же доля справедливо нагородить Вас на довгі роки міцним здоров'ям і благополуччям, любов'ю і повагою людей!"
Аналогічні заходи пройшли в усіх територіальних підрозділах Управління МНС області.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Ветерани-вогнеборці Черкащини отримали ордени та медалі"