![Квартирант вбив господаря будинку](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/23394.jpg)
Вранці молода жінка вирішила провідати брата, який проживав у будинку родича. Жінка зібрала нехитрі гостинці і пішла провідати рідних людей, адже тривали Новорічні свята. Вона почали гукати, але ніхто не відповідав.
Жінка пішла далі двором і побачила жахливу картину: поряд з літньою кухнею лежав мертвий 68-річний господар будівлі. Жінка зразу ж зателефонувала в міліцію. Поки вона чекала на правоохоронців, з’явився і її брат. Почувши страшну новину, він почав побиватись за загиблим родичем, оскільки той люб’язно надавав йому житло, адже тепер йому доведеться шукати собі новий дах над головою.
На місце події прибула слідчо-оперативна група. На перший погляд смерть господаря не була насильницькою, але щоб отримати достовірні факти було вирішено провести ряд експертиз. І як виявилось смерть господаря настала внаслідок травм органів черевної порожнини, тобто чоловіка хтось жорстоко побив, а це вже була кримінальна справа.
Правоохоронці почали пошук зловмисника, який так нещадно познущався над дідусем. Під час опитування сусідів було з’ясовано, що тією ночі з будинку лунали крики, але ніхто на них не звернув особливої уваги, оскільки всі якраз сиділи за святковими столами. Інші односельчани розповіли, що сварки у господаря з квартирантом було звичайною справою і відбувались доволі часто, тож було вирішено вдруге поспілкуватися з цим "зажуреним" родичем-квартирантом.
Співробітники міліції знайшли його в будинку товариша, коли той саме зібрав всі свої речі і мав намір кудись їхати. На запитання правоохоронців 40-річний чоловік відповідати відмовився і всіляко заперечував свою причетність до злочину. Працівники міліції затримали та доставили чоловіка до райвідділу, де йому були пред’явлені речові докази та покази свідків, і затриманий, зрозумівши що відкрутитись йому не вдасться, почав давати пояснення. Як з’ясувалось згодом, він був безробітним і дуже полюбляв алкоголь, а кошти на випивку часто "діставав" у господаря будинку.
Тієї ночі, будучи вже добре напідпитку, він вирішив зайти до родича та продовжити святкування. Чоловіки сіли до столу та почали трапезу, але поведінка діда чимось не вгодила гостеві і розпочалась чергова сварка. Господар почав вимагати, щоб нахабний гість покинув його дім, на що той у відповідь наніс йому декілька ударів. Господар впав, а гість спокійно пішов з будинку у пошуках нового дозвілля, навіть не зрозумівши, що вбив людину.
Наразі відносно затриманого порушено кримінальну справу за ч.2 ст.121 Кримінального кодексу України "Умисне тяжке тілесне ушкодження", що карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років. Триває слідство, яке і з’ясує всі обставини цієї справи.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Квартирант вбив господаря будинку"