![Депутат облради прогнозує закриття в Черкасах дитячої поліклініки](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/23331.jpg)
Депутатка обласної ради чотирьох скликань Любов Майборода говорить про те, що міська влада Черкас має на меті закрити дитячу поліклініку №2, розташовану на вул. Вербовецького, 40.
За словами Майбороди, відповідні наміри зафіксовані у плані соціально-економічного розвитку Черкас на цей рік. Згідно з планом, потужності поліклініки №2, яка обслуговує 14 тис. дітей, мають перевести на базу поліклінік №1 і №3. Це, впевнена пані Люба, погіршить надання медичної допомоги, бо заклади розташовані в інших районах міста. Натомість у мерії дивуються, звідки Любов Володимирівна взяла таку інформацію. Мовляв, згаданий план розвитку міста нині тільки розглядається і ще не приймався.
Те, що закриття поліклініки №2 – не чутки і відбудеться протягом цього року, каже лікар закладу Тетяна Ільченко.
– Прийшов головний лікар Володимир Борисенко і сказав готувати колектив для переведення в поліклініки №1 і №3 протягом 2012 року, – говорить вона. На її думку, закриття поліклініки погіршить також і умови праці педіатрів, яким через віддаленість буде важко ходити на виклики.
– Однією з причин закриття поліклініки керівництво міста називає її незадовільний санітарно-технічний стан. У багатьох медичних закладах міста є такі ж проблеми. За останні 5 років жодна копійка з міського бюджету на дитячі поліклініки для купівлі обладнання не виділялася, – зазначає пані Майборода. – Разом із тим, з 54 мільйонів бюджету розвитку в 2011 році на будівництво вольєру для великих хижаків у зоопарку виділили 158 тис. грн, 200 тис. грн – на будівництво зооветеринарного блоку, 273 тис. грн – на павільйон зміїних експозицій, 300 тисяч – на ремонт струмків у парках. Коли я була заступником міського голови, поліклініка №2 була одним із моїх пріоритетів. Я пропонувала міському голові внести мої пропозиції по ремонту цього закладу, на що отримала відмову: "Ми не будемо закопувати гроші в штукатурку". Для зоопарків і закупівлі сміттєвих бачків кошти знаходяться! Хоча вартість одного унітаза у Другій дитячій поліклініці, якій більше 50 років, – це вартість одного сміттєвого бачка.
Жителі району біля поліклініки №2 зібрали півтори тисячі підписів проти закриття поліклініки. Також 17 січня вони збирають мітинг біля медичного закладу, на який запрошують мера і губернатора.
– Принцип доступності медицини передбачає розміщення медзакладу в мікрорайоні. Чому ми повинні возити хворих дітей із температурою в громадському транспорті на інший кінець міста? – обурюється представник батьківського комітету поліклініки, мати трьох дітей Ольга Рачек. – Ми вимагаємо виділення коштів на поліклініку.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Депутат облради прогнозує закриття в Черкасах дитячої поліклініки"