![У Різдвяний вечір на Золотоніщині браконьєри безжально вбили вагітну лосиху та її дитинча (ФОТОРЕПОРТАЖ)](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/23208.jpg)
До чергової частини Золотоніського міськрайвідділу міліції звернулося керівництво Національного союзу мисливців району та повідомило про те, що під час несення служби по охороні території мисливського господарства єгері почули декілька пострілів на одному з островів поблизу села Домантове, де полювання категорично заборонено.
Правоохоронці, не зволікаючи ані хвилини, поспішили на місце пригоди. Підпливши ближче до берега працівники міліції помітили порожній човен в якому лежали заздалегідь заготовлені целофанові пакети. Відразу стало зрозуміло, що браконьєри знаходяться на острові і припливли сюди з однією метою – вполювати здобич.
Негайно розпочалися пошуки зловмисників. Роботу працівників міліції ускладнювала пізня пора та погодні умови – було темно, йшов чималий дощ, але правоохоронці не дивлячись ні на що, продовжували пошуки, і наполегливість міліціонерів дала свої результати. Через декілька годин вони помітили двох чоловіків, які побачивши людей у формі, кинулися навтьоки. Професіоналізм та вміння правоохоронців не далі втікачам шансів на втечу. Зловмисники були затримані. На запитання працівників міліції, що двоє чоловіків роблять напередодні Різдва на території мисливського господарства – затримані нічого виразного пояснити не змогли і почали заперечувати причетність до полювання. При детальному огляді острова, правоохоронці знайшли докази того, що тут дійсно відбувалось полювання – на сусідній галявині працівники міліції виявили дві мертві туші тварин. Поблизу них валялися стріляні гільзи, ніж та залізна трубка, схожа на глушник. Знайдені речові докази повністю підтверджували вину затриманих, якими, як з’ясувалося пізніше, виявились 46- та 31-річні жителі міста Черкаси.
Під час більш детального огляду місця події правоохоронці встановили, що браконьєри вбили двох лосів: молоде лосеня та самицю, яка ще й була вагітною. Дії зловмисників нанесли непоправну шкоду фауні даного регіону.
Тож, наразі зловмисники затримані в порядку ст. 115 КПК України. Проти них порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 248 Кримінального кодексу України – "Незаконне полювання", яка передбачає покарання у вигляді штрафу від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією знарядь і засобів полювання та всього добутого.
Жага швидких грошей інколи затуманює розум людей і змушує робити протизаконні та антиморальні вчинки. Цього разу правоохоронцям разом з лісничим вдалось запобігти подальшому винищенню рідкісних тварин, які знаходились на території цього ж товариства. Лишається лише сподіватись на те, що негідники, які вчинили святотатство – підняли руку на вагітну тварину та її дитинча, одне з яких було ще в утробі матері, в різдвяний вечір влаштувавши криваву бійню в лісі, постануть перед судом і будуть покарані за всією суворістю Закону, за його самими суворими статтями. Це буде повчальним уроком для людей, які посягають на святе – природні багатства держави, забуваючи інколи, що їхня пристрасть до полювання знищує популяції тварин, які щороку поповнюють сторінки Червоної книги України.
Щоб переглянути фоторепортаж, клікніть на фотоапарат у верхньому лівому куті над ілюстрацією
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "У Різдвяний вечір на Золотоніщині браконьєри безжально вбили вагітну лосиху та її дитинча (ФОТОРЕПОРТАЖ)"