Подробно
На передноворічному ярмарку у Смілі люди влаштували справжній ажіотажУкраина, Черкассы и область | Бизнес | 29-12-2011 11:16 | Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" > Вести от этого источника
Передноворічний настрій уже панує на Смілянщині. Залишається лише зробити найголовніші покупки, щоб накрити святковий стіл. Аби зробити цей процес швидшим та приємнішим, голова Смілянської райдержадміністрації Сергій Зайцев організував ярмарок-продаж, що відбувся на базарній площі Сміли. Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "На передноворічному ярмарку у Смілі люди влаштували справжній ажіотаж"