20 грудня на затвердження міської ради виноситься проект Генерального плану забудови міста. Роботи над новим проектом тривали кілька років. Був проведений увесь комплекс необхідних експертиз, погоджень та інше.
За словами директора департаменту землеустрою Марини Геращенко, 13 грудня був отриманий останній позитивний висновок державної експертизи. Цей висновок дає "зелене світло" для затвердження Генерального плану.
– Громадські слухання були проведенні раніше. Кожен, хто долучався до обговорення проекту, мав можливість залишити пропозиції у письмовій формі. Кожна з них розглядалася проектним інститутом "ДІПРО-місто". Саме цей інститут є розробником проекту Генерального плану, – розповіла Марина Геращенко.
Генеральний план визначає перспективи зростання населення міста у найближчі 15-20 років, та актуальність житлової забудови. Загалом проектанти очікують відносно незначне збільшення населення Черкас – з 290 тисяч нині до приблизно 310 тисяч через два десятиліття.
Що стосується забудови, то у майбутньому Генплані пріоритети стоять на створенні умов для комфортного проживання черкасців, а саме: поруч з житловими масивами максимально створювати сквери та парки, а також зберегти існуючі зелені зони.
Для порівняння – у попередньому Генплані головні акценти стояли на розвитку великої індустрії, під що і проектувалась соціальна інфраструктура. У нинішньому ж не передбачено розміщення додаткових хімічних чи промислових підприємств.
Також у проекті Генерального плану прописані пропозиції щодо реконструкції вулиць та шляхів у зв’язку з розвитком транспорту. Значних змін у новому документі зазнає набережна, яку заплановано звільнити від підприємств промисловості та різноманітних підсобних господарств (складів тощо), істотно окультурити, створивши спортивно-рекреаційні зони для зручного проведення дозвілля містян та тренування спортсменів.
Серед найбільш обговорюваних моментів у проекті Генплану є винесення залізниці за межі міста (в бік сіл Геронимівка та Руська Поляна), а також намиву на Дніпрі (напроти спуску Панське) території Черкаси-2.
Уже у найближчі п’ять років постане питання про реконструкцію залізничного полотна, яке за нормативами, затвердженим нещодавно урядом, має бути двоколійним та електрифікованим. Крім цього перенесення залізниці дасть змогу вивільнити значну територію міста та розвантажити транспортні шляхи.
Що ж до створення штучних намивів – це проекти майбутнього, під що, звісно, потрібно великі кошти. Тому поки про їх реалізацію не йдеться. Проте, можливо, за 20 років при стрімкому розвитку міста це стане можливим.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "На Дніпрі біля Черкас намиють Черкаси-2"