14 грудня 2011 року до голови Шполянської районної організації Всеукраїнського об’єднання "Свобода" надійшла відповідь Шполянського районного відділу УМВС в Черкаській області на заяву про викрадення рекламно-агітаційного банера, що був встановлений на орендованій рекламній площі 12 листопада 2011 року.
Міліціянти, що виявляють подекуди дивну активність щодо "Свободи" відмовилися розшукати вкрадене майно під приводом того, що … банер було віднесено вітром.
Банер був розміщений до зустрічі Олега Тягнибока із громадою Шполи ще 12 листопада 2011 року, проте 28 листопада його було вкрадено з "рекламного" місця. Ця подія дивним чином трапилася за кілька годин до приїзду у Шполу "губернатора" Черкащини Сергія Тулуба, що відвідав регіон "без попередження". Варто зазначити, що у той же день, місцеві, а згодом і центральні ЗМІ облетіла звістка про нібито викрадення автомобіля у вищезгаданого "губернатора". Відтак, у шполянських підлеглих Тулуба були усі причини не бажати, щоб даний агітаційний носій не потрапив на очі розлюченому керівникові.
Шполянська міліція, яка завжди стає на захист владних інтересів і проявляє відтак дивну активність та зацікавленість місцевою "Свободою", очікувано надіслала відповідь про відмову у розслідуванні цього викрадення, оскільки у Шполі того дня нібито був сильний вітер, який і зірвав агітаційний банер. Проте варто зазначити, що інших банерів цей вітер не зірвав, сам свободівський банер зовсім зник, сильного вітру у цей день, за даними метеорологів, не було. Зрозуміло, що шполянська міліція, яка є абсурдно активною у своєму бажанні догодити владі, не могла відповісти по-інакшому. Відмовляються виконувати свої обов’язки шполянські "правоохоронці" так же часто, як і чинять тиск на свободівців, адже саме ці працівники МВС жадали від керівника районного осередку ВО "Свобода" Вячеслава Кишінька перелік всіх членів з адресами, номерами телефонів та економічним обґрунтуванням життєдіяльності місцевих свободівців. Саме ці правоохоронці за вказівкою секретаря Шполянської міської ради незаконно перешкодили проведенню зустрічі депутатів міської ради від "Свободи" із виборцями. Саме шполянська міліція вивела напевно, чи не весь особовий склад районного відділу охороняти зустріч із Олегом Тягнибоком, який нарахували того дня у кількості близько 35 осіб, оскільки шполянська влада, напевно, злякалася, що громада прямо із зустрічі піде змітати біло-блакитних чиновників з займаних ними кабінетів. Попри таку активність щодо свободівців, міліція Шполи не може знайти злодіїв, що вкрали агітаційний банер ВО "Свобода". Втім, коли треба владі, шполянські "правоохоронці" виявляють дивовижну пасивність, як наприклад, коли йшлося про реагування на незаконне встановлення російських прапорів місцевим "лозінським" у селі Межигірка.
Коментуючи подію, голова Черкаської обласної організації ВО "Свобода" Тетяна Чорномаз сказала: "Ми розглядаємо цей інцидент, як чергову, планомірну провокацію та елемент політичної боротьби влади проти Всеукраїнського об’єднання "Свобода", проти всієї опозиції в цілому. Відмова місцевої міліції від розслідування цього викрадення нашого майна – лише підтверджує це. Зрозуміло, що підконтрольна владі шполянська міліція не може і не хоче розслідувати злочини проти "Свободи", проти опозиції та проти народу взагалі, навіть якби це були не викрадення банерів, а викрадення людей. Ми звертатимемося до відповідних органів з вимогою дати правову оцінку діям та бездіяльності шполянських правоохоронців. Втім, ми продовжуємо боротьбу із кримінально-олігархічними угрупуваннями при владі з урахуванням того, що ті органи, які мають захищати інтереси громади – обслуговують інтереси влади" – наголосила очільниця черкаської "Свободи".
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Викрадення банера свободівців шполянська міліція списує... на вітер"