![Олег Тягнибок прогнозує, що за](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/22051.jpg)
ВО "Свобода" розраховує на серйозний успіх на Черкащині під час майбутніх парламентських виборів, оскільки "Черкащина завжди була патріотичною і є добрим ґрунтом для сприйняття ідей, які пропагує ВО "Свобода".
Про це голова цієї праворадикальної партії Олег Тягнибок заявив під час нещодавніх відвідин Черкащини. Черкащині пан Тягнибок присвятив два дні: в суботу, 12 листопада, зустрічався з людьми в Каневі, Черкасах і Корсуні-Шевченківському, а у неділю – у Шполі, Смілі й Золотоноші.
На Черкащині Олег Тягнибок представив новопризначеного керівника обласного штабу ВО "Свобода" – 41-річного Сергія Рудика, колишнього заступника голови Київської міськдержадміністрації. У столиці пан Рудик відзначився, серед іншого, перейменуванням багатьох вулиць, встановленням монументів національним героям і знесенням пам’ятників радянським вождям.
Послухати Олега Тягнибока на Черкащині приходила не націоналістично налаштована молодь, як дехто чекав, а здебільшого люди літнього віку, які вже зневірилися в інших політичних силах і сподіваються, що хоч націоналіст Тягнибок не витиратиме об їхні інтереси ноги. Він, втім, як й інші політики, зі свого боку, демонстрував готовність всіляко підтримувати обділених і нужденних. Питання, які ставили лідерові "Свободи" на Черкащині, значною мірою стосувалися не національних, а соціальних проблем. Та пан Тягнибок був готовий відповідати на будь-які запитання, бо говорив те, що люди хотіли від нього почути. Звісно, при цьому чітко дотримувався націоналістичних позицій.
– Люди мають розуміти, що національне приниження відбувається паралельно з соціальним зубожінням, – пояснив лідер "Свободи" журналістам. – Влада по суті займається соціальною українофобією зі знищенням усього українського і поставленням українців на коліна. Зараз ми маємо використати шанс мирної, тобто парламентської боротьби (за рік відбудуться парламентські вибори). Але якщо будуть фальсифікації, якщо далі буде знущання над українцями, тоді, напевне, слід закликати людей до більш рішучих дій.
А на наше запитання щодо перспектив "Свободи" на Черкащині пан Тягнибок зауважив, що на майбутніх парламентських виборах на Черкащині очікує на кращий результат, ніж був на виборах до місцевих рад.
– Ми врахували свої помилки під час проведення попередньої виборчої кампанії. Крім того, я переконаний, що відтоді наша популярність зросла. Люди самі потребують мати при владі таку політичну силу, як "Свобода". Нарешті, мотивація людей на президентських виборах, на місцевих виборах і на парламентських є різною. Тому ми розраховуємо тут на доволі серйозний показник. Думаю, що Черкаси дадуть нам середній показник, який буде по Україні. Приблизно розраховуємо на результат від 5 до 7 відсотків.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Олег Тягнибок прогнозує, що за "Свободу" проголосує принаймні кожний двадцятий черкащанин"