![ЧП в Черкасах: акули порвали мавп](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/21915.jpg)
Божевільний баскетбольний матч пройшов 13 листопада в Черкасах, передає прес-служба БК "Одеса". Клуб "Одеса", в емблемі якого акула, зустрівся з "Черкаськими мавпами", у яких і в емблемі мавпа і "порвав" черкащан на їхньому ж полі...
Програючи по ходу майже всього матчу 4-6 очок і показавши нестабільну гру в захисті, одесити на останній секунді виграють у БК "Черкаські Мавпи". У передостанній атаці Віллі Дін зробив втрату і дав можливість за рахунку 74-73 виконати штрафні кидки господарям майданчика. Кінг сфолив на Пуповіча. Але Пуповіч був точний лише один раз. 75-73. До кінця матчу залишалося лише кілька секунд, але їх вистачило Віллі Діну, щоб добігти до триочкової лінії і кинути м'яч в кільце за високою траєкторією. Фортуна була на боці одеситів, і м'яч, "подумавши" і вдарившись об щит, приніс перемогу "акулам".
У першій половині матчу Шон Кінг заробив 10 очок і зібрав 5 відскоків, проте в цілому передня лінія «Черкаських Мавп» зуміла впоратися з центровим «акул», який виглядав не так яскраво, як звичайно, і навіть виграла щит (21/15 підбирань) . Ривок «акул» 8-2 на старті поєдинку не приніс гостям ігрових дивідендів, адже Уілл Соломон і Войдан Стояновський досить швидко організували камбек своєї команди. Непогано в атаці виглядав і Мільян Пуповіч. А фінішний спурт у виконанні американського плеймейкера черкаської команди дозволив «мавпам» виграти першу половину з рахунком 37-31.
У другій половині на майданчику точилася напружена боротьба, яка досягла кульмінації у четвертій чверті. В кінці зустрічі, після того, як «ОДЕСА» зусиллями Віллі Діна, який активізувався в четвертому періоді, зуміла наздогнати господарів, команди по черзі виходили вперед. Доля ж матчу була вирішена на останніх секундах. За 17 секунд до фінальної сирени, після швидкої атаки у виконанні Віллі Діна, гості скоротили відставання до мінімуму - 73-74. Зате «Черкаські Мавпи» своєю атакою розпорядитися не зуміли, «подарувавши» м'яч супернику. Але і атака гостей завершилася перехопленням Мільяна Пуповіча, який, на превеликий жаль для місцевих уболівальників, реалізував лише один штрафний. Здавалося, що часу на повноцінну атаку в «акул» майже не залишилося, однак Віллі Дін був іншої думки, подарувавши фантастичним кидком перемогу своїй команді.
Віллі Діна в складі команди одеситів підтримали Шон Кінг (16 очок + 6 підбирань), Ростислав Кривич (13 очок) і Джастін Лав (12 очок).
Крім Вілла Соломона, результативну гру в складі «Черкаських Мавп» продемонстрував Мільян Пуповіч, на рахунку якого 18 очок, 7 підбирань і 7 перехоплень. В активі Войдана Стояновські 13 очок, 7 передач і 6 підбирань.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "ЧП в Черкасах: акули порвали мавп"