До чергової частини Кам’янського райвідділу міліції надійшло тривожне повідомлення про те, що вдень в місцевому продовольчому магазині виявлено труп молодої дівчини – продавця цього магазину з явними ознаками насильницької смерті.
Негайно на місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група. Інформація підтвердилась – в підсобному приміщенні магазину лежало скривавлене тіло молодої дівчини.
Працівники міліції почали клопітку роботу по розкриттю цього жорстокого злочину. Як встановили оперативники, потерпілою виявилася 23-річна місцева жителька, яка вже тривай час працювала продавцем цього магазину.
Під час проведення огляд місця події увагу оперативників привернуло те, яким же чином злочинець міг посеред білого дня так швидко проникнути в підсобне приміщення магазину та вчинити свій страшний задум, не привернувши на себе сторонньої уваги. Висновок був один – зловмисника тут добре знали Камери спостереження, розташовані в магазині, великої користі не принесли – злочинець знав про них і викрав пристрій для запису інформації. Тож всі зібрані докази наштовхували оперативників на думку про те, що до вбивства причетна людина з досить близького оточення потерпілої. Розпочалася перевірка близьких та знайомих померлої продавчині і здогадки працівників міліції підтвердилися.
Оперативники, опитали подругу потерпілої, яка також працювала в цьому магазині і дізналися про те, що з самого ранку до магазину мав намір зайти її співмешканець. Правоохоронці розпочали пошуки чоловіка. Вже через декілька годин зловмисник був затриманий. Він не став відпиратися – під тиском незаперечних доказів він повністю у всьому зізнався.
Як встановило слідство, чоловік був знайомий з потерпілою вже не один рік. Молоді люди товаришували, частенько заходили один до одного в гості. Того злощасного дня, коли чоловік зайшов до магазину, продавчиня зраділа, адже він завжди допомагав дівчині, а так я на дворі стало прохолодно, продавчиня попрохала приятеля нарубати дров для плити, адже магазин мав пічне опалення. Чоловік погодився, та через деякий час він повернувся назад і почав вимагати у дівчини гроші, які лежали в касі. Дівчина категорично відмовилась це робити, та чоловік не відступав. Продавчиня почала виганяти вимагача з магазину і тоді розлючений чоловік схопив сокиру, якою тільки-но рубав дрова та завдав нею удар по голові дівчини. Зрозумівши, що скоїв непоправиме, зловмисник швидко зібрав гроші та пристрій для запису відео з камер спостереження і хутко зник з місця пригоди. "Замітаючи" сліди злочинець відразу викинув пристрій для запису у ставок, частину награбованих грошей роздав за борги, а залишок прикопав під деревом у лісопосадці.
Зловмисник намагався "замести" сліди і зникнути, та це йому не вдалося. Наразі втікач затриманий, проти нього порушено ряд кримінальних справ за статтею 115 Кримінального кодексу України – "Вбивство2 та частиною 4 статті 187 Кримінального кодексу України – "Розбій". Він щиросердно кається та жалкує про скоєне, намагається всіляко виправдати свої дії великими боргами, але ніякі аргументи не можуть стати виправданням скоєного ним злочину, адже молодої дівчини вже немає в живих, а її маленька дитинка, яку дівчина виховувала самостійно, залишилася без матері. Тож після з’ясування всіх обставин по даному злочину, справу буде направлено до суду, який і обере міру покарання для цієї людини, яка не вагаючись, за кілька тисяч гривень, відібрала життя у молодої жінки, залишивши сиротою її дитя.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Страшне вбивство на Кам'янщині: працівники міліції затримали вбивцю молодої продавчині"