![Губернатор Черкащини подарував черкаським медійникам іменні годинники та мікрохвильову піч](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/21869.jpg)
10 листопада голова Черкаської обласної державної адміністрації зустрівся з колективом обласної державної телерадіокомпанії щоб обговорити сучасний стан і перспективи розвитку телерадіопростору Черкащини.
Під час візиту на ЧОДТРК "Рось" очільник області ознайомився з діяльністю телерадіокомпанії, зокрема з роботою відео-монтажного цеху й апаратною студійного мовлення. Було продемонстровано також нововведені технічні потужності. З-поміж них можливість трансляції телерадіомовлення через мережу Інтернет і трансляцію новин із сурдоперекладом для людей із вадами слуху.
Сергій Тулуб відзначив стрімкий прогрес у роботі телерадіокомпанії й зазначив, що охоче підтримуватиме нові цікаві проекти.
Чому б сьогодні не запровадити, скажімо, в області конкурс "Людина року", або щось подібне. Треба показати людину праці, досягнення, рекорди – бо нам є чим пишатися, бо ми спільно працюємо задля нових здобутків, – поділився думкою з медійниками очільник області.
А генеральний директор ЧОДТРК Юрій Уздемір зазначив, що розроблена "Програма розвитку обласного державного телерадіомовлення на 2011 – 2013 рр.", яка вже реалізується, є невід’ємною складовою розбудови області.
Позаяк зустріч відбувалася напередодні Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку, то з нагоди професійного свята та 60-річчя українського телебачення губернатор вручив цінні подарунки – іменними годинниками нагороджено працівника господарського відділу обласної державної телерадіокомпанії Володимира Ніколенка та головного економіста телерадіокомпанії Людмилу Суську. А в технічного цеху телебачення та радіомовлення віднині буде нова мікрохвильова піч.
Завершилася зустріч традиційним фотографуванням на згадку.
Потому Сергій Борисович узяв участь у записі радіопрограми "Контакт", під час якої разом з ведучим Олександром Іващенком було обговорено актуальні питання сьогодення області.
Довідка
Обласна державна телерадіокомпанія "Рось" є одним з найбільших, найпотужніших і, як показали результати соціологічних досліджень, найрейтинговішим засобом масової інформації області.
Телевізійний сигнал покриває 93% території області, трансляція телерадіопрограм здійснюється в усіх населених пунктах області. Обсяг телемовлення ЧОДТРК становить 24 годин на добу у т.ч. 8 годин 30 хвилин на добу – передачі власного виробництва. ЧОДТРК веде радіомовлення в обсязі 2год. 11хв. на дротовому радіо й 12 години на добу на радіо ФМ.
За рейтинговою оцінкою даною Державним комітетом з питань телебачення та радіомовлення України, за всіма показниками (територія покриття, програмне наповнення) Черкаська ОДТРК входить до 5 найкращих обласних телерадіокомпаній у країні. Хоча за шкалою чисельності працівників посідає 5 місце знизу серед інших телерадіокомпаній.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Губернатор Черкащини подарував черкаським медійникам іменні годинники та мікрохвильову піч"