Сьогодні відбудеться черговий тур групового етапу Ліги Європи. Одразу три українські команди проведуть свої поєдинки. «Ворскла» і «Металіст» на своїх полях приймуть бельгійський «Стандарт» і норвезький «Мальме» відповідно. На лідера ж чемпіонату київське «Динамо» чекає нелегкий виїзд до Стамбулу, де синьо-білі зустрічатимуться з «Бешикташем».
Усім вітчизняним команда необхідні перемоги, але для кожного вони будуть вирішенням різних завдань. Так, якщо для «Металіста» – це буде дострокове оформлення путівок у 1/16 фіналу, а для «Динамо» – серйозна заявка на вихід з групи, то у випадку «Ворскли» – позитивний результат у сьогоднішньому матчі буде останнім шансом на продовження боротьби за право грати у плей-офф.
Першими на поле вийдуть «Динамо» і «Ворскла». Їхні матчі почнуться о 20:00 годині за київським часом. Вчора кияни прибули до Стамбулу. Юрій Сьомін узяв до Туреччини 20 гравців, 18 із яких потраплять до заявки на гру з «Бешикташем». Варто зазначити, що серед двадцятки був присутній Олександр Шовковський, у якого після матчу проти «Таврії» діагностували вивих пальця, тому його участь у матчі під великим питанням. Також з командою прибув Андрій Шевченко, який вилікувався від застуди. А от Тарас Михалик і Горан Попов не зможуть допомогти, через травми вони залишились у Києві. Решта ж команди перебуває в гарному настрої і в повній бойовій готовності. «Нам доведеться провести одну з найголовніших ігор цього сезону. Тому нам потрібно виходити і показувати свою гру», – заявив на передматчевій прес-конференції Олександр Шовковський. Щодо «Бешикташу», то стамбульський клуб в останньому турі без проблем розібрався з «Сивассспором» (рахунок 3:1). Проте у турків виникли кадрові проблеми: до травмованих раніше Речбера, Торамана й Дага приєдналися Ауреліо й Койбаші. Не на боці «Бешикташу» і статистика протистоянь – при 7 зустрічах «динамівці» п’ять разів святкували перемогу , одного разу звели матч у нічию, і лише однин раз програли. Матч обслуговуватиме норвезька бригада арбітрів на чолі з Томмі Скьєрвена.
Для «Ворскли» сьогоднішній матч стане в багато в чому знаковим. Незважаючи на останнє місце у відбірковій групі, полтавці ще мають шанси вийти з групи, але для цього їм необхідно перемагати в сьогоднішньому матчі. Зробити це буде дуже складно: «Сандарт» – єдина команда у цьому груповому етапі Ліги Європи, яка зберегла свої ворота недоторканими. До того ж у матчі з бельгійським клубом через перебір жовтих карток не візьме участь один із лідерів господарів поля Роман Безус. Проте Миколі Павлову є ким його замінити до тренувань в загальній групі вже повернувся Олег Краснопьоров. Радує і психологічне налаштування команди на цю гру: «Завтрішній матч дуже важливий для нас з точки зору турнірного становища в нашій групі. Ми повинні зачепитись за шанс вийти далі, і все в наших руках. Головне – підтримка вболівальників, більше нас нічого не цікавить. Сил і мотивації у нас вистачає» – сказав захисник полтавців Арменд Даллку. Матч розсудить рефері із Чехії Лібор Коваржик.
На дві години пізніше розпочнеться гра у Харкові. Лідер групи G «Металіст» прийме на своєму полі, поки що безнадійного аутсайдера норвезький «Мальме». Нагадаємо, що два тижні тому харків’яни розгромили скандинавів з рахунком 4:1, хоч і поступалися по ходу гри. До речі, Мирон Маркевич дуже занепокоєний саме тим фактом, що його підопічні в усіх трьох матчах пропускали гол першими: «Для нас головна проблема – це те, що ми спочатку пропускаємо, а вже потім починаємо грати». Проблеми в захисті наочно продемонстрував матч проти полтавської «Ворскли», де перемагаючи по ходу гри 2:0 харків’яни не змогли утримати перевагу і задовольнилися лише нічиєю, тому наставник жовто-синіх обрав саме цю гру для «розбору польотів»: «Ліга Європи – це серйозний рівень, де команди виходять і борються до кінця. Після прес-конференції ми проведемо розбір матчу з «Ворсклою». Ми покажемо моменти, де наші футболісти зіграли, м’яко кажучи, погано. Відбудуться певні зміни і в інших ланках стартового складу – замість дискваліфікованого Крістальдо вийде ще донедавна основний нападаючий «Металіста» Марко Девіч, ворота ж захищатиме Владімір Дишленкович, який замінить Олександра Горяінова. На цей матч було призначено арбітра зі Словенії Матея Юга.
Источник: Хрещатик - Київська мунiципальна газета | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "4-ий тур Ліги Європи. Перед матчами"