Напередодні виступу в Києві, що відбудеться 8 листопада в Національному палаці “Україна”, французька співачка Емма Шаплін ексклюзивно розповіла “Хрещатику” про особливості свого шоу, експерименти, музичні вподобання та враження від української столиці.
— У платівці MACADAM FLOWER центральний образ — молода жінка, яка виросла та живе в сучасному великому місті, вона і є квіткою щебеню, асфальту (так перекладається MACADAM FLOWER). Чи асоціюєте ви себе з цим характером?— Вона справді лише образ. Вона реагує так, як я б не реагувала, та робить такі речі, яких я б не робила.
— Розкажіть докладніше про шоу, яке ви привозите до Києва. Чого очікувати на концерті глядачам?— Шоу називається MACADAM FLOWER TOUR, в його центрі — подорож та дуель між неокласикою, роком та оперою. Атмосферу, яка з’являється в результаті, важко описати, це унікальна комбінація та унікальний вид вистави, сповнений могутності, драми та поезії, сили та вишуканості. Саме так коментували та реагували глядачі інших країн на моє шоу. Я приїду з рок-групою — барабанщиком (на литаврах), гітаристом, басистом, піаністом та скрипалем, двома бек-вокалістами та з танцюристом Джеймом Флором, з яким я працюю вже багато років. На сцені до нас приєднається український хор. Ми представимо пісні з нового альбому, і, звісно, з двох попередніх платівок, а також кілька оперних арій.
— Чи любите ви експерименти? Розкажіть про якийсь цікавий досвід в житті чи музиці.— Я завжди експериментую. Останні експерименти — в моїх композиціях, аранжуваннях та виборі різних мов для написання текстів пісень, а також в способі відображення вокальних технік в MACADAM FLOWER. На сцені виконання щоразу потребує неабияких зусиль та напруги.
— Як вважаєте, яка аудиторія вашої музики? Для кого її пишете?— Подорожуючи світом, я зрозуміла, що мої слухачі дуже різні — від 20 до 50 років, різних культур та способів життя.
— На вашу думку, коли і під який настрій найкраще слухати музику Шаплін?— Це питання до слухачів, але особисто я вірю, що три альбоми CARMINE MEO, ETTERNA та MACADAM FLOWER (останній) найкраще слухати пізно ввечері або навіть вночі в тихому місці, або у машині, особливо це стосується MACADAM FLOWER.
— Яка музика звучить у вашому плеєрі?— Я вже почала писати композиції до нового альбому, тож намагаюся не слухати забагато музики. Але майже кожного дня впродовж останніх місяців слухаю 19-й ноктюрн Шопена, який виконав Артур Рубінштейн і який був записаний у 1965 році. Це незатьмарена краса.
— Що ви робите, аби зберегти свій голос? Від чого доводиться відмовлятися?— Добре здоров’я, хороший сон та гарний настрій — це найважливіше. Також я не подорожую того ж дня, коли виступаю, намагаюся не розмовляти в день виступу. Я постійно треную свій голос, але не щодня і не більше, ніж дві години. Я намагаюся жити в гармонії та поважати власні почуття.
— Ви вже були у Києві в 2008 році. Розкажіть про ваші враження.— Я побачила велике чудове місто, але, на жаль, у мене було замало часу познайомитися з ним ближче. І що дуже важливо — я розділила чудові миті з дуже теплою та люб’язною публікою.
— Чого б ви побажали киянам, читачам “Хрещатика”?— Бажаю вам чудового життя, сповненого мрій, щастя, доброго здоров’я та душевних теплих моментів...
Источник: Хрещатик - Київська мунiципальна газета | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Емма ШАПЛІН: “Моє шоу — унікальний вид вистави, сповнений драми та поезії”"