Подробно
У перший клас підуть наступного рокуУкраина, Ровно и область | Образование | 25-10-2011 | Газета "Рівне вечірнє" > Вести от этого источника
Майже півтори сотні рівненських дітей, які цього року досягли шестирічного віку, не пішли на навчання до школи. Цю інформацію оприлюднили в міському управлінні освіти. Батьки цих дітей вирішили, що підуть вони в перший клас наступного року. Загалом, згідно з даними міського управління освіти, у місті нараховується майже 24375 дітей шкільного віку. З них більшість навчається в загальноосвітніх навчальних закладах — 21722 дитини, 1251 — це учні професійно-технічних навчальних закладів, понад тисяча дітей — учні вищих навчальних закладів 1-2 рівнів акредитації і решта — 147 дітей навчаються у спеціальних навчальних закладах для дітей, які мають вади у розумовому розвитку. Источник: Газета "Рівне вечірнє" | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаРовно |
Добавить комментарий к новости "У перший клас підуть наступного року"