Переважно подорожчають продукти з імпортними складниками та тепличні овочі. Про ціну та забезпечення якості продуктів харчування йшлося під час прес-конференції у Черкаському прес-клубі.
П’ять із майже тридцяти відібраних нещодавно для лабораторних випробовувань зразків різних продуктів за якістю не відповідали нормам, – як повідомив начальник управління у справах захисту прав споживачів у Черкаській області Микола Залізняк. А саме: масло солодковершкове селянське "Вершкова долина" (виробник – Старокостянтинівський молочний завод) – не відповідало вимогам нормативних документів за показником "наявність рослинного жиру", ковбаса варена "Лікарська" (Глобинський м’ясокомбінат) – за наявністю сої, "Молоко згущене незбиране з цукром" ("Первомайський молочноконсервний завод") за показником "наявність консервантів", вино ординарне міцне "Портвейн білий" ("Косовський винний завод") за показником "прозорість" та вино ординарне міцне "Портвейн 333 червоний" (Одеса) за показником "наявність синтетичних барвників".
За 9 місяців цього року обласне управління у справах захисту прав споживачів провело 903 перевірки суб’єктів підприємницької діяльності, виявивши майже 1500 порушень (відсутність документів, що підтверджують якість продуктів, та повної достовірної і своєчасної інформації про товар, невідповідність щодо маркування та термінів зберігання). Але "найпопулярнішим" порушенням прав споживачів залишається обважування покупців.
Яскравий приклад – на м’ясній продукції, що продавалася у шести магазинах мережі "Абсолют", поверх цінника виробника наклеювався власний із завищеною вагою продукту та, відповідно, вищою ціною. Після спільного рейду управління із правоохоронцями, усю продукцію було знято із реалізації, на директорів магазинів накладено штрафи.
За словами генерального директора компанії "Ходак", депутата Черкаської обласної ради Володимира Ходака, кожному торговому підприємству до снаги забезпечити якість продукції, все залежить лише від відповідальності. "На нашому підприємстві створено систему контролю – перевіряються сертифікати, висновки, результати лабораторних випробувань, які супроводжують кожен товар, його пакування та терміни придатності. І, якщо приходить неякісна продукція – повертаємо, а при повторній ситуації просто відмовляємося працювати із цим виробником. Все залежить від соціальної відповідальності та турботи про репутацію перед споживачем. У випадку виробників, іноді навіть при зростанні ціни на сировину виробник все-таки утримує ціну – щоб не втратити споживача, не зменшити обсягів реалізації – утримуючи рентабельність виробництва за рахунок товарообігу.
За словами Володимира Ходака, до березня наступного року загальний рівень цін у Черкасах не зміниться – раптового стрімкого зростання цін або дефіциту продуктів він не прогнозує.
–На сьогодні є досить чітка регуляторна політика та контроль з боку держави – і ціна якщо і зростатиме, то лише об’єктивно: через сезонність або зростання вартості складників продукту (особливо – тих, що не виробляються в Україні), – зазначив Володимир Ходак. – Цьогоріч великий урожай овочів, виробники навіть мають проблеми із тим, куди збути вирощену продукцію. Тому ціни на картоплю та цибулю будуть стабільними. Ціна помідорів та інших тепличних культур сезонно зростатиме. Щодо макаронів, то тут маємо досить непоганий урожай пшениці. Стосовно круп – думаю, цього сезону обійдеться без колізій, хоча, тут однозначно треба впроваджувати плановість виробництва–оскільки у нас посіють як не замало, то забагато… І з крупами, і з цукром до весни проблем напевне не буде. Проте, на певні категорії товарів ціна дійсно зростатиме – до 10-15%. А саме – на продукти, у виробництві яких використовується імпортна сировина (кава, какао-боби, тощо), на кондитерські вироби, каву, чай, а також на молочну продукцію.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Незабаром продукти подорожчають – але не всі, і не глобально"