20 жовтня 2011 року Верховна Рада України прийняла Постанову "Про присудження щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів".
Відповідно до цієї постанови, з-поміж інших, за особливі успіхи у здійсненні навчання і виховання учнів, вихованців, слухачів народні депутати присудили Премію Верховної Ради України й нашому земляку – учителю історії та правознавства Литвинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Канівського району – Володимиру Васильовичу Бараннику.
Довідково:
Свою трудову діяльність Володимир Баранник розпочав у 1988 році вчителем історії та суспільствознавства Литвинецької середньої школи Канівського району відразу після закінчення навчання в Кіровоградському державному педагогічному інституті імені О.С. Пушкіна. З 2004 року він – вчитель історії та правознавства Литвинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
За час роботи Володимир Васильович зарекомендував себе як досвідчений, грамотний, сумлінний і професійний педагог, який прагне до постійного самовдосконалення.
Окрім безпосередньо навчального процесу вчитель також активно залучає учнів до пошуково-дослідницької роботи з історії. У 2000 році він створив туристсько-краєзнавчий клуб "Вік". Члени клубу працюють над вивченням маловідомих сторінок історії рідного краю, беруть участь та перемагають в обласних та всеукраїнських туристсько-краєзнавчих конкурсах та експедиціях. Так, зокрема, під керівництвом Володимира Баранника учні встановили імена 67 воїнів Радянської Армії, які загинули в селах Ковалі та Литвинець, але не значилися в списках похованих у братських могилах. Інформація щодо червоноармійця Олександра Солодовченка, який загинув у селі Литвинець, взята до відома Центральним архівом Міністерства оборони Російської Федерації, оскільки він за даними архіву вважався таким, що пропав безвісти.
Також було встановлено зв’язки з 11 родинами загиблих воїнів. 7 родин вперше довідалися про місце поховання своїх рідних.
Володимир Васильович Баранник – фіналіст обласного конкурсу "Учитель року-1995", призер обласного етапу Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності "Джерело творчості" (2006 рік), неодноразовий лауреат обласної виставки передових педагогічних технологій "Освіта Черкащини".
За сумлінну і плідну працю у 1995 році нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти України, у 2006 році – нагрудним знаком "Відмінник освіти України". За наслідками атестації у 2002 році присвоєно педагогічне звання "учитель-методист". У 2009-2010 навчальному році обласна газета "Нова доба" визначила Володимиру Васильовичу третє місце в своєму рейтингу найавторитетніших учителів області.
Зазначимо, що відповідне клопотання перед Комітетом Верховної Ради України з питань науки і освіти про направлення подання до Верховної Ради України щодо присудження Премії Верховної Ради України Володимиру Васильовичу Бараннику було прийняте на сесії обласної ради 24 червня 2011 року.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Вчителю із Канівщини присуджено щорічну премію Верховної Ради"