Подробно
Рівненські хокеїсти, як і раніше, гратимуть у ЛуцькуРівненська хокейна команда «Фаворит» вже найближчої неділі вийде на старт Західноукраїнської хокейної ліги. Першим нашим суперником буде клуб «Червоноград». Загалом у лізі цього сезону змагатимуться 12 колективів. Серед новачків друга команда Луцька — «Любарт», а також «Закарпатські ведмеді», які отримали таку можливість завдяки встановленню в Ужгороді штучної ковзанки. Змагатимуться разом з рівнянами і хокейний клуб «Калуш» та «Цунамі» (Івано-Франківськ). Ці колективи претендували на участь у Професійній хокейній лізі, втім, їх туди не взяли, хоча як для рівня ЗУХЛ це дуже сильні клуби. Источник: Газета "Рівне вечірнє" | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаРовно![]() |
Добавить комментарий к новости "Рівненські хокеїсти, як і раніше, гратимуть у Луцьку"