![Черкащанка, яка вдарила Табачника букетом, очікує на його помсту](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/20834.jpg)
Тицьнувши букетом квітів в обличчя Міністру освіти України Дмитру Табачнику, 17-річна черкащанка Дар’я Степаненко прославилася 22 вересня на всю державу та далеко за її межами.
Цей "подвиг", за словами неповнолітньої студентки Києво-Могилянської академії, був здійснений від імені усієї незадоволеної молоді та мистецької спілки – Братства Святого Луки. Нагадаємо, інцидент трапився під час Форуму міністрів освіти Європи у Києві.
Своїм вчинком дівчина пишається, оскільки таким чином вона "змогла висловити свій протест посадовцю і принизити його перед українською та іноземною спільнотою".
– Я незадоволена діями Табачника, адже на посаді Міністра освіти він постійно проводить антиукраїнську діяльність, – каже Дар’я. – Перекручування історії у шкільних підручниках, антиукраїнські висловлювання спонукали мене здійснити такий крок.
До зали, де засідали українські та іноземні освітяни, черкащанка принесла біло-рожеві квіти із блакитно-жовтою стрічкою. Як розповідає дівчина, букетом вона не хотіла поранити, а лише вдарити.
– До зустрічі з українофобом Табачником я готувалася за тиждень, – розповідає "Прес-Центру" Дар’я. – Тренувалася на своїх друзях, одному навіть зламала окуляри. Приклад брала у наших боксерів Кличків. При зустрічі з Табачником я мала завдати раптовий удар, у мене це вийшло.
На запитання "Прес-Центру", як дівчина потрапила до клубу Кабінету Міністрів України, вона відповіла, що потрапила туди "чарівним способом" і відкривати секретів не стала. Лише сказала, що акцію допомогло організувати братство Дмитра Корчинського.
Після контакту з Міністром Дмитром Табачником дівчину повезли в міліцію, де вона пробула недовго, оскільки її визволив народний депутат України Андрій Парубій. Зараз, за словами Дар’ї Степаненко, вона постійно в очікуванні помсти від Міністра. Їй вже погрожують карною справою і судом.
– Що ж до Києво-Могилянської академії, мій ректор запевнив, що я навчатимуться в Могилянці й надалі, – розповідає черкащанка.
Батьки й друзі Дар’ї її позицію підтримують, однак рідні хвилюються за неї. Про сім’ю дівчина багато не говорить, оскільки не хоче вплутувати близьких.
Дар’я Степаненко родом з Черкас, навчалася у міській гімназії №9.
Відповідь Дмитра Табачника
– Ніякого інциденту не сталося. Спочатку вона чарівно сміялася, говорила, як вона хоче подарувати мені квіти, після чого почала тицяти цим букетом. Ставлюся до цього абсолютно спокійно і нормально, – сказав він на прес-конференції у Києві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".
До речі...
На сайті Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького розміщено інформацію про позицію членів Ради студентського самоврядування університету, які "глибоко обурені вчинком Дарії Степаненко" й вважають її вчинок "негідним".
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Черкащанка, яка вдарила Табачника букетом, очікує на його помсту"