Подробно
«Кардинал» зіграв через «не можу»Міні-футбольний клуб «Кардинал-Рівне» після двох поразок таки здобув перемогу. У себе на майданчику рівняни обіграли, напевно, найслабшу нині команду Екстраліги «ЛТК» (Луганськ) — 4:0. Перший тайм гості трималися на рівних, пропустивши лише раз (відзначився Олександр Бондар). А от після відпочинку молоді луганці не витримали натиску більш досвідченого суперника. По голу на свій рахунок записали Михайло Волянюк, Андрій Федюк та Сергій Піддубний. Для останнього це була перша офіційна перемога на посаді головного тренера. Источник: Газета "Рівне вечірнє" | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаРовно![]() |
Добавить комментарий к новости " «Кардинал» зіграв через «не можу»"