![Влада організувала журналістам екскурсію до лікарні (ФОТО)](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/20702.jpg)
20 вересня представники обласних засобів масової інформації відвідали обласну дитячу лікарню та ознайомилися із її діяльністю. Цю поїздку організувало управління інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ облдержадміністрації.
Журналісти побували в кількох відділеннях, в яких вже лікуються перші пацієнти. Начальник Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф облдержадміністрації Володимир Брожик провів для журналістів екскурсію та розповів про відділення, котрі в ній функціонують. Він показував харчоблок, сучасні палати, маніпулятивні кабінети та дороговартісне обладнання.
Володимир Брожик підкреслив, що голова облдержадміністрації, Герой України Сергій Борисович Тулуб поставив перед лікарями завдання, щоб не черкащани їздили в столицю на лікування, а хворі з Києва приїздили сюди, аби отримати сучасну та кваліфіковану медичну допомогу.
І, на переконання Володимира Брожика, такі можливості обласна дитяча лікарня має. Заклад уже оснащений усім необхідним обладнанням і повноцінно приймає пацієнтів у стаціонар, де нині вже лікується за різними профілями 68 хворих із міст та районів Черкащини.
На сьогодні в обласній дитячій лікарні вже працює 5 відділень стаціонару, а до кінця цього тижня запрацює ще 5: ортопедо-травматологічне, травмпункт, дитяча хірургія, неонатальний центр і реанімація.
До речі, приймальне відділення стаціонару має цілий блок діагностичних боксів, котрі можуть приймати й інфекційних хворих також. Там пацієнти перебувають до встановлення діагнозу, а потім направляються у стаціонарні відділення.
Унікальна клініко-діагностична лабораторія із найсучаснішим обладнанням також вже працює у цілодобовому режимі. Усі лабораторні аналізи робляться на місці. Загальна вартість обладнання 5 млн. гривень – це сучасні автомати, які можуть робити гематологічні, імунологічні, біохімічні дослідження не лише для пацієнтів нашої обласної дитячої лікарні, а й інших областей. У відділенні реанімації вже встановлена найсучасніша наркозно-дихальна станція.
Поміж новинок – працююча станція, котра з повітря виробляє медичний кисень і забезпечує ним усі структурні підрозділи лікарні.
У харчоблоку встановлене сучасне обладнання іноземного виробництва – це пароконвекторні шафи, нове холодильне та теплове обладнання, що дозволяє зберігати вітамінний комплекс під час приготування їжі.
– Черкаська дитяча обласна лікарня унікальна тим, що сюди нам вдалося закупити найсучасніше обладнання, деякі зразки є лише у цій лікарні, – з гордістю відзначив Володимир Брожик.
Він також поділився планами на найближче майбутнє. Незабаром до закладу буде запрошено провідних фахівців зі всієї України та з-за кордону, – для впровадження тут найновіших сучасних медичних технологій та навчання наших лікарів новим знанням.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Влада організувала журналістам екскурсію до лікарні (ФОТО)"