![Як у Каневі й Черкасах відкривали річпорти (ФОТОРЕПОРТАЖ)](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/20688.jpg)
Давно заанонсовані події нарешті відбулися: на Черкащині в урочистій обстановці було відкрито два річкові порти. Розрізати стрічку новобудов мав Президент України Віктор Янукович, але він побувати на Черкащині не зміг...
Упродовж трьох днів 933-літній Канів відзначав свій День народження – парадами, конкурсами, концертами, фестивалями. А 19 вересня до традиційної програми було приєднано й урочисте відкриття Привокзальної (Ярмаркової) площі. На майдані торгували товарами за цінами, які приблизно на третину нижчі, ніж на канівських ринках. Біля кожного павільйону грали і співали музики, по ринку ходили ряджені. Своє мистецтво показували художники, різьбярі, ковалі, вишивальниці.
Ближче до обіду прибули віце-прем’єр-міністр України Борис Колесников, губернатор Черкащини Сергій Тулуб, голова обласної ради Валерій Черняк. Вони й перерізали символічну стрічку при вході до терміналу "Авто-Ріка", який поєднав у собі автобусний і річковий вокзали. У цей час до відбудованого приплаву пришвартувався перший теплохід. Сергій Тулуб пообіцяв, що судна ще у цьому сезоні курсуватимуть за маршрутом Канів-Черкаси-Чигирин, а Борис Колесников запевнив, що з 30 квітня наступного року Канів буде зв’язаний водним сполученням зі столицею України.
Наступна важлива подія відбулася за кілька кілометрів від Канева, на околиці села Пекарі. Тут високі посадовці знову перерізали стрічку, яка символізувала початок вертолітного руху з майданчика розміром 8,5 гектара.
– Будівництво майданчика тривало з березня цього року, – розповідає директор ДП "Льодові арени" (це підприємство будувало і термінал "Авто-Ріка", і гелікоптерний майданчик) Микола Халаджі. – Кошторисна вартість вертолітного майданчика – 96 млн 862 тис. грн., терміналу "Авто-Ріка" – 47 млн 624 тис. грн. Майданчик буде передано на баланс Черкаського аеропорту.
А за кілька годин річковий вокзал відкривали вже в Черкасах. Віце-прем’єр оглянув приміщення вокзалу. Там містяться каси, зал очікування, бар, медпункт, на другому поверсі ресторан. Стіни ресторану прикрашені портретами українських гетьманів, із вікон відкривається мальовничий вид на Дніпро. Заклад здається єдиним життєздатним об'єктом на території вокзалу. Каси не працюють, а скільки коштуватиме квиток на "Ракету" до Канева чи Києва, ніхто з посадовців сказати не може.
– Дякую обласній і міській владі за те, що вони ввели в дію вокзал. Але, з точки зору пасажира, тут треба дещо допрацювати, – говорить Борис Колесников. Принагідно він розповідає про нову Трансдніпровську магістраль Київ-Канів-Черкаси-Дніпропетровськ-Донецьк-Ростов, яку мають будувати по правому берегу Дніпра до Євро-2012. "Це буде важлива дорога для Черкащини, котра дасть багато робочих місць", – зазначає міністр, додавши, що по такому автобану перетнути Україну можна буде за 13-14 годин.
Утім, презентований високому чиновнику черкаський вокзал повноцінно запрацює лише через півроку в квітні, з початком навігації. І хоча заступник голови облради Анатолій Рибак хвалиться, що жодної копійки бюджетних коштів у відремонтованому приміщенні немає, а майже 3,5 млн грн. сюди вклали спонсори, на балансі КП "Річковий вокзал" – жодного плавзасобу. А ті кілька катерів і теплохід, на якому в день відкриття безкоштовно катали студентів, підприємство орендує у приватників.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Як у Каневі й Черкасах відкривали річпорти (ФОТОРЕПОРТАЖ)"