![Одеська міліція засадила за ґрати черкащанина, який найняв кілера для вбивства зернотрейдера](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/20402.jpg)
Як повідомляє прес-служба міського управління міліції, наразі закінчені слідчі заходи і направлено до суду справу по звинуваченню жителя Черкаської області в замовленому вбивстві.
Як повідомляє "МОСТ-Одесса", у лютому цього року до правоохоронців надійшла оперативна інформація про те, що 42-річний Олександр, житель Черкаської області, шукає людину, яка за винагороду готова вчинити замовлене вбивство.
Олександр – бізнесмен, що працює на ринку зерна, яке він вирощував і поставляв в різні регіони України, у тому числі і в Одеську область. Тому виконавця вбивства він шукав, у тому числі, і в Одесі. Олександр мав намір усунути свого конкурента, бізнесмена з Вінницької області. Землі двох комерсантів межували між собою, проте у 53-річного вінничанина Михайла засобів було більше, і, отже, він міг узяти в оренду великі площі землі, таким чином поступово витіснивши з ринку зерна Олександра. Менш успішний бізнесмен вирішив усунути свого конкурента фізично. На ці цілі він був готовий виділити 15 тисяч доларів. Чоловіки були знайомі лише візуально, між собою не спілкувалися, просто знали про існування один одного, зустрічалися на спеціалізованих семінарах.
Щоб викрити злочинну схему, врятувати людину від смерті і затримати злочинця співробітники міліції підготували спецоперацію: під виглядом кілера до замовника попрямував агент, який погодився виконати "замовлення". Зустрічі замовника і "виконавця" відбувалися на території Вінницької області, в придорожньому кафе. Обговорювалися деталі здійснення вбивства, замовник возив "кілера" в населений пункт, де проживає потенційна жертва, і показував свого конкурента. Спосіб здійснення вбивства замовника не цікавив, він говорив, що дізнається про загибель Михайла.
Співробітники міліції зустрілися з бізнесменом, який був "замовлений", і пояснили йому ситуацію. При цьому Михайло довго не міг повірити, що все це не розіграш, не зйомки програми прихованою камерою, а реально існуюча небезпека. А коли усвідомив, що це не жарт, дав згоду брати участь в оперативній комбінації.
Оперативники зімітували здійснення вбивства, сфотографували нібито убитого бізнесмена для підтвердження виконання замовлення, а потенційну жертву сховали. "Виконавець" зателефонував замовникові, сказав, що робота виконана і зажадав гроші.
Тим часом у Вінницькій області, де нібито сталося замовлене вбивство, був виявлений автомобіль зниклого бізнесмена, туди попрямувала слідчо-оперативна група, члени якої не знали, що проводиться оперативна розробка. Жителі населеного пункту, де проживав "загиблий", були упевнені, що Михайло убитий. Коли замовник передзвонив своїм знайомим, що проживали в даній місцевості, вони підтвердили, що родичі Михайла готуються до похоронів.
Замовник і "кілер" домовилися про місце і час передачі грошей, це повинно було статися в одному з районів Одеської області. Олександр привіз всю обумовлену суму, і після передачі грошей і отримання фотографій "убитого" бізнесмена був затриманий співробітниками міліції.
Як повідомив перший заступник начальника Хаджибеєвського відділу міліції Дмитро Ковязін, в ході роботи по розкриттю злочину зібрана доказова база. Замовник вбивства арештований, справа направлена до суду. Враховуючи складність даного злочину, справою займається Головне слідче управління МВС. Затриманий перебуває в СІЗО, проти нього порушена кримінальна справа за ч. 2 ст. 115 КК України ("умисне вбивство").
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Одеська міліція засадила за ґрати черкащанина, який найняв кілера для вбивства зернотрейдера"